mensguth6 Posted September 2, 2017 Author Posted September 2, 2017 No to piękny rydz mi się trafił,rozumiem iż jest to wersja kawaleryjska.Trafiony na pierwszej linii obrony Festung Posen.:)
Question
mensguth6
Cóż to za model?
11 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.