seitech Posted September 1, 2017 Author Posted September 1, 2017 Witam, dzisiaj w będąc w lesie na grzybach znalazłem takie cus i że nie jestem znawcą tematu proszę o ID, średnica to 85 mm ciężar około kilograma.
pawel_breslau Posted September 1, 2017 Posted September 1, 2017 Wydaje mi się, ze jest to górna część pocisku przeciwpancernego. Może być 8,8cm.Pozdrawiam.Paweł
vis1939 Posted September 1, 2017 Posted September 1, 2017 Głowica pocisku - https://forum.odkrywca.pl/uploads/forum_old/photos/picsforum27/2705_64108435_aaj_011.jpg
seitech Posted September 1, 2017 Author Posted September 1, 2017 Dziękuje za szybką odpowiedź , a czy jest to jakoś jeszcze niebezpieczne.
nurek79 Posted September 1, 2017 Posted September 1, 2017 Zobacz na tej wypustce z tył skrobnij nożem czy nie ma tam zielonkawo żółtej substancji jak jest pozbądź się tego.
vis1939 Posted September 1, 2017 Posted September 1, 2017 Specjalnie dla nurka79 rysunek z zaznaczonym strzałką elementem który posiada autor wątku.Skrobanie wypustki" zbyteczne, bo nie ma ta nic poza resztkami dna komory wewnętrznej - została tylko lita stal wysokogatunkowego radzieckiego wyrobu.
nurek79 Posted September 1, 2017 Posted September 1, 2017 Wiesz mi że wiem co to jest i który fragment. Mam to na co dzień. Dobrze wiesz że były różne typy i różne głębokości elaboracji zależnie od przeznaczenia.
Question
seitech
Witam, dzisiaj w będąc w lesie na grzybach znalazłem takie cus i że nie jestem znawcą tematu proszę o ID, średnica to 85 mm ciężar około kilograma.
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.