Skocz do zawartości

Który wykrywacz lepszy? Proszę o pomoc doświadczonych!!


Lorbik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jestem zajarany poszukiwaniem skarbów". Postanowiłem zakupić swój pierwszy wykrywacz. W grę wchodzą dwa modele, pytanie jest proste. Który wykrywacz jest lepszy? Garrett Ace 400i czy może Tesoro Cortes (trafił mi się używany za cenę nowego 400i). Proszę o pomoc doświadczone osoby, nie amatorów! Proszę również o to aby odnieść się do określonego przeze mnie tematu. Z góry dziękuje każdemu kto przyczyni się do tych cennych wyjaśnień. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby odnieść się do określonego przeze mnie tematu" wiec jako amator", stwerdzam (za znanym kabaretem) ze jesteś zarozumiały.
od razu ustawiasz do pionu użytkowników podejrzewając ze gro z nich to amatorzy, którzy kozie z dupy wyskoczyli i się na bobkach znają.
uważam inaczej. speców od sprzętu jest tu sporo tylko nie wiem czy w takim kontekście będą chcieli się wypowiedzieć. w dupę" nikomu wchodzić nie musisz ale więcej pokory by się przydało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy użytkownik forum odkrywca.pl" zastanawiam się czy w ogóle rejstrują się tutaj normalni ludzie, opierając się na pańskich wypowiedziach oczywiście. PODRKEŚLAM że jestem nowym użytkownikiem pragnącym zaczerpnąć troche wiedzy, a swoje kozie poglądy proszę przedstawiać gdzie indziej. Pan panie Jarząbek powinien pan mózgu szukać, a nie skarbów. Pozdrawiam, liczę jednak że na forum znajdzie się pomocna dłoń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie potwierdziłeś to co pisałem. i jak do tej pory chyba inni odniesli podobne wrażenie bo pchają się dzrwiami i oknami" żeby odpowiedzi ci udzielić.
nie obrażaj kóz to nie polityczne jest w obecnej chwili. Mozg mam i właśnie z niego korzystam, skarbów nie szukam jak gimbusy tylko tego co da sie ocalić od zapomnienia i zgnicia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Lorbik, zapewniam, że (zazwyczaj) rejestrują się tutaj normalni ludzie. Czasem tylko ktoś zada nienormalne pytanie (vide Lorbik). Ponadto na tym forum są niemal wyłącznie amatorzy. Gdybyś chciał zasięgnąć opinii zawodowców, to proponuję przedstawić te pytania (w stosownym anglosaskim języku) inżynierom z f-my Garrett i Tesoro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie