Skocz do zawartości
  • 0

obejma miedziana z rosyjskimi oznaczeniami?


armando86

Pytanie

Witam. Jak w temacie mi to wygląda na jakiś rodzaj obejmy miedzianej z obu stron są oznaczenia z pierwszej < HБ tak mi się wydaje może równie dobrze Być HB bądź HE, dalej mamy albo duży znaczek albo dużą literę C? następnie jakby mała cyfra 9. Z drugiej bicia nie do rozpoznania. Kształt obejmy" łukowaty z drugiej strony fragment wystający co będzie dobrze widać na ostatnim zdjęciu. Dł. ok 7 cm szer.1,8 cm. Z góry dziękuje za pomoc w id i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Aramando, człowieku wrzucasz byle g..no z durnymi ptaniami, wiec tylko zapytałem, bo taki sam styl prezentujesz.
Torba- staram opasowac do piziomu tego forum i troli na nim grasujacych. (Tak mam na myśli takich jak ty) którzy wierza we własną doskonałość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqr to było napisać że to zwykły śmieć, który został znaleziony gdzie była potyczka w 1831 wydały się mi ciekawe oznaczenia dlatego wrzuciłem do id, ale Ty swoją odpowiedzią bawisz się w gorzkie żale". Chcesz nam pokazać, że jesteś jedynym sprawiedliwym a reszta do niczego się nie nadaje? Wiesz uważam, ze coś Ci ie pykło" w życiu a swoje frustracje wylewasz tutaj na forum. A po to jest to forum bo na 5 wrzuconych śmieci" do id ten 1 czy 2 mogą się okazać ciekawymi znaleziskami z ciekawą i bogatą historią a czy nie na tym polega Nasza pasja odkrywcy? Na znajdowaniu i poznawaniu historii danego przedmiotu, bo to co dla Ciebie jest zwykłym śmieciem" dla mnie może być kawałkiem fajnej historii. A jak chcesz być taki oh i ah to złóż podanie na moderatora i oczyść to forum, zostań tym sprawiedliwym co chce pomagać wszystkim dodać swój pierwszy post. Uważam że po kilkuset takich sytuacjach (postach) szybciej byś kłódkę" niż Ci się wydaje. A od moderatora Rosforek to wszyscy mogą się uczyć bo nawet na błahe pytania czy id. potrafi profesjonalnie podejść i odpowiedzieć. Kiedyś uważałem Ciebie za taką samą osobą. Dla mnie jesteś osobą sfrustrowaną,która może już przekwita"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolejny wątek, w którym zamiast konkretów są same żale, utyskiwania i - w szczególności - plucie na Forum.

Niniejszym informuję, że powoli wracam do dawnej formy i kolejne takie ekscesy, w działach do tego nie przeznaczonych, będą skutkowały przewidzianymi przez regulamin Forum nagrodami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie mi to wygląda na jakiś rodzaj obejmy miedzianej z obu stron są oznaczenia z pierwszej < HБ tak mi się wydaje może równie dobrze Być HB bądź HE, dalej mamy albo duży znaczek albo dużą literę C? następnie jakby mała cyfra 9. Z drugiej bicia nie do rozpoznania. Kształt obejmy" łukowaty z drugiej strony fragment wystający co będzie dobrze widać na ostatnim zdjęciu. Dł. ok 7 cm szer.1,8 cm. Z góry dziękuje za pomoc w id i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie