Skocz do zawartości

Apel do poszukiwaczy skarbów"


koss

Rekomendowane odpowiedzi

Cytata : -" ta-ten-to o nicku koss
Żeby aż takie problemy mieć z określeniem rodzaju. W języku polskim wystarczy spojrzeć na końcówkę czasownika. Jeśli ktoś pisze 'napisałam', 'zapytałam' to bez wątpienia mamy do czynienia z kobietą. Jedyne właściwe wtedy określenie brzmi "ta koss. Sugeruję czytanie ze zrozumieniem."
Koniec cytata.
I tu mam pytanie do Drogiej Pani Koss
A co jeżeli ten wpis popełniłoby cos takiego jak pan?pani? Grodzka? A kto wie kto po drugiej stronie kabelka od netu siedzi
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

To rozkopany kurhan o którym pisałam. Bardzo przykry widok. Serce mi krwawiło. Stąd mój apel.
Pierwsze zapiski o miejscowości w pobliżu kurhanu pochodzą z końca XV w. Najstarsi żyjący ludzie nie pamiętają (z żadnych przekazów) skąd ta górka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic wspólnego z archeologią, ani z agnetssami". Z konserwatorem dwa razy rozmawiałam telefonicznie. Raz - gdy go powiadomiłam, dwa - gdy pytałam o spostrzeżenia już po wizycei przy rozkopalisku. Nikogo nie chcę zdyskredytować, nie mam żadnych złych, ukrytych zamiarów".
Bardzo bym chciała, żeby nikt więcej niczego takiego nie zrobił.

Zdjęcia są mojego autorstwa, jakość nie najlepsza. Mam nadzieję, że widać to, co chciałam pokazać.

Pozdrawiam i żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie