Jump to content

Orzeł. Ostatni patrol"


leszek01

Recommended Posts

Skoro o ostatnim patrolu, to pewnie film Sci-Fi, bo kto wie jak to było naprawdę. Zatonęli, zaginęli, a może tak na prawdę okręt porwał statek kosmiczny obcej cywilizacji? Obsada rodem z Czasu humoru" też szału nie robi. Jeden film o Orle" już był i drugi nie jest potrzebny.
Link to comment
Share on other sites

Film o ORP Orzel? Bohaterska ucieczka?
To jest bohaterski czyn.
Tez w 1939,dokladnie 14 pażdziernika 1939. Rajd niemieckiego uboota do bazy W Scapa Flow. Zatopiony zostal pancernik Roal Oak... My ucieczke celebrujemy i pomylkowe zatopienie przez alianckich sojuszniow...

Pomyslec ze caly naród doslownie wypruwał sobie zyly na nasza marynarke wojenna. A ona dała nogę,do UK, nie oddajac nawet jednego wystrzalu...
Link to comment
Share on other sites

Cofam to co napisalem. Wysmienity film sie szykuje,o bohaterskim okrecie. Zastanawiam sie czy obywatele dawali datki, gdyby tylko wiedzieli ze ich okret nawet strzalu nie odda w kierunku wroga. I tyle. Ot to tylko moje zdanie.
PS. Maruder78, nie Maruda, bez złośliwości poprosze:)
Link to comment
Share on other sites

Maruder,lepiej było z honorem na dnie lec"? Dobrze że byli ludzie którzy widzieli trochę dalej i potrafili ewakuować co się dało i kogo się dało bo rezultat wojny mógłby być trochę inny.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information