Skocz do zawartości

Oficjalne oświadczenie Zwiazku Karpatczyków 3DSK w Londynie.


Rekomendowane odpowiedzi

Związek Harcerstwa Polskiego jest stowarzyszeniem apolitycznym, niezależnym ideowo i organizacyjnie od partii, ruchów oraz organizacji o charakterze politycznym. Nie można wykorzystywać struktur ani symboli ZHP do prowadzenia działalności politycznej.

Wszelkie wypowiedzi Adama Mazguły dotyczące bieżącej sytuacji politycznej wyrażają osobiste poglądy tego instruktora i nie mogą być traktowane jako stanowisko ZHP.

Stan wojenny był przepełniony ludzkim cierpieniem, ale także aktami społecznego heroizmu, prawości i godności. Wiele osób straciło w nim życie. Wyrażamy solidarność z poszkodowanymi w wyniku stanu wojennego i ich rodzinami.

hm. Monika Kubacka, rzecznik prasowy ZHP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZHP przestałem się interesować jakieś pół wieku temu. Nie mam też pojęcia o co chodzi w tym całym sporze?

Ale odnoszę wrażenie, że im dalej od wojny - to tym więcej kombatantów" nam przybywa...

Piszę to dlatego, że sam miałem kilku kombatantów w najbliższej rodzinie, w tym oficera BCh i podoficera AK.
O których to zresztą nazwiskach i pseudonimach można coś tam wyczytać nawet w publikacjach książkowych, a którzy mimo młodego wieku w tamtych czasach, już bardzo dawno temu odeszli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emeryt Mazguła dość... frywolnie i bezmyślnie podszedł do zbliżającej się kolejnej rocznicy Stanu Wojennego... Bredził mocno, jak Piekarski na mękach.

A, że przy okazji podwiesił się pod pewien ruch polityczny i była to mazgułowa reakcja na projekty obniżenia emerytur, to się ... bałagan zrobił.

Obawiam się, że gdyby takie głupoty przy innej okazji opowiadał, to pies z kulawą nogą by na niego nie zwrócił uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie