Skocz do zawartości

Podstodolniaki Jadowite" czyli motocykle ze strychów i stodół. Part-19


Klemens Forel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 252
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Hans. To co Tobie wydaje się oczywiste dla innych takie nie jest. Słyszałem o tym dziwolągu ale nigdy nie znalazłem szczegółów. To co piszą koledzy na forum lotniczym dla mnie jest novum. Ty w tych tematach siedzisz głębiej i masz więcej danych na ten temat. One dla Ciebie w przeciwieństwie do mnie, są oczywistymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż takiego piszą ci koledzy na forum lotniczym?
Wybacz, ale ja nie widzę tam żadnych (słownie:ŻADNYCH) dodanych szczegółów, no chyba,że masz na myśli link do strony o Jeżach?
A teraz se tak pomyślałem: czy to forum lotnicze to jest ten link, który wkleiłeś? Bo jeśli tak, to jednak ci koledzy nic nie dodali oprócz linka na stronę Jeży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym informacje z forum Jeży są ściągnięte z Podstodolniaków,
a Ty piszesz: Słyszałem o tym dziwolągu ale nigdy nie znalazłem szczegółów."
Najprościej będzie chyba jak przybędziesz do miejsca zamieszkania MSS500 i siądziemy na bajerę przy złocistej ambrozji .
Zapraszam serdecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się Hans ale niemal codziennie przebywam niedaleko miejsca zamieszkania MSS500. Dzięki za zaproszenie może kiedyś skorzystam jak pod ambrozją będzie cieplej. Powspominamy.
Z mojego podstodolniaka (NSU OSL651 skundlony bo takie były czasy)zostały tylko wspomnienia z młodych lat, był piękny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędrując po wioskach znalazłem u jednego z gospodarzy taką ramę. Jaki to motor? Jeśli jest ktoś chętny to mogę podać namiary na lub pomóc wyciągnąć ją od gospodarza. Jetem laikiem mi ona do niczegoniepotrzebna, a szkoda by tak gniła pod chmurką. Rama jest w okolicach Kępna 70 km od Wrocławia w kierunku na Warszawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie