Skocz do zawartości

Wykrywacz Makro Racer


Krychu_Szprotawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Interesuje mnie ten wykrywacz, wiem, że dopiero wchodzi na rynek, jednak może ktoś miał z nim styczność i napisze kilka ciekawych słów. Z tego co wyczytałem fajną innowacją są dostępne wibracje.
Udało mi się znaleźć tylko tyle na jego temat:
Jest to wykrywacz VLF.
Częstotliwość pracy: 14 kHz (pasmo 100 Hz +/-)
Częstotliwości audio: 5
Tryby wyszukiwania: 4 (All Metal/Dwa Tony/Trzy Tony/Plaża)
Balans Gruntu: automatyczny/manualny/śledzenie
Dostępne wibracje.
Gain: 01-99
Identyfikacja: 01-99
Cewka DD: 29 cm x 18,5 cm (11 x 7").
wyświetlacz LCD.
Waga: 1,4 kg (W tym cewka i baterie)
Długość: 120 cm - 140 cm (47- 55") regulowana
Zasilanie: 4 x bateria alkaliczna AA

i taki z link: https://www.youtube.com/watch?v=VlgSXGSp4bo

Pozdrawiam Krychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Na razie nikt z nim nie miał do czynienia oprócz producenta, pierwsze wykrywacze będą rozsyłane do dystrybutorów po 16 lutego więc realnie ok. 25 lutego w Polsce. Duże podobieństwo elektroniczne do wykrywacza braterskiej f-my Nokta Fors CoRe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rasistowskie wpisy powina być kartka, poniżanie innych to poczucie własnej niższości i oznaka słabości. Turcja to potężny kraj, od którego moglibyśmy się bardzo wiele nauczyć. Produkty Nokty i Makro są na bardzo dobrym poziomie, a Makro Racer już jest wielkim światowym hitem" - proszę sprawdzić zagraniczne fora. Nokta i Makro (f-my niedawno się połączyły) w odróżnieniu od innych producentów potrafią się wsłuchać w życzenia klientów i elastycznie je realizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Denar, tak szczerze Ci napiszę.
Wszedłem na ten dział do zupełnie innego wątku.Zobaczyłem ten- że jakaś nowość.A, to sobie zajrzę.
No i zajrzałem.Widząc peany na cześć nowego wykrywacza w wykonaniu jednego z dystrybutorów, koduję sobie w głowie jedną, jedyną informację: zaczyna się forumowa ''promocja''.
Wniosek: nie wierzyć w nic, co o tym przyczytam.Ergo: omijać szerokim łukiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, z punktu widzenia postronnego obserwatora dla mnie to obojętne.
Tobie się dziwię.
Swojego czasu identycznym zachowaniem odwiodłeś mnie od zakupu Deusa.
Dziś- po kontakcie z jego autentycznymi użytkownikami- wiem, że to dobry wykrywacz.
Ale w momencie wejścia, gdy użytkowników realnych jeszcze nie było, takie natrętne gdakanie o jego wspaniałości budziło uzasadnioną rezerwę.
Bo dokładnie w ten sam sposób były ''wprowadzane'' na rynek nexusy i jakieś inne dziwadła, o których już nikt dziś nie pamięta, a na które parę osób się nadziało...
Może i ten omawiany tu jest coś wart, może nie...
W każdym razie pokrewieństwo z noktą wiarygodności nie dodają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raned - przykry jesteś. jakie rasistowskie? Aha, rozumiem, że masz ambicję" zostać dystrybutorem kolejnego wynalazku. Turas" podobnie jak ślązak" w odniesieniu do zegara nie ma nic wspólnego z rasizmem. Zresztą pisany jest w cudzysłowie. Rozumiesz to? Sądzę, że to za twoje wieczne offtopy, kłamstwa sprzętowe" oraz wulgarne reklamy powinna być kartka i to w konkretnym kolorze.

CO do detektora, to niestety produkty tureckie jakością wykonania nie grzeszą. naprawiałem swego czasu testery okablowania produkujące coś co było plagiatem testerów Fluke. Większego dziadostwa, kruszącego się w rękach jeszcze nie spotkałem. Nawet z produktów chińskich elementy smd nie odpadają z płytek. A tutaj tak. No ale bądźmy dobrej myśli.
Choć użytkownikom tego sprzętu życzę ze swej strony konkretnego" dystrybutora z poważnym dostępem do serwisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to za nazywanie niektórych tesoraków cebulą" i warzywem" też wszczynałeś awantury karczemne grożąc niemal postępowaniem sądowym. Nie wiem czy będziesz dystrybutorem tego czy nie (nie życzę tego nikomu), ale taki sposób promowania" produktu jak ty uskuteczniasz, jest zwyczajnie niegrzeczny.
W każdym razie ze strony producenta można wyczytać, że jak na razie jedynym dystrybutorem w Polsce tego sprzętu pozostaje pan Marcin Bartnik z Wilkołazu. Wie ktoś z Was kto to taki? Może jego warto spytać o konkrety nie zaś pewnego gościa z tego wątku, który znów się awanturuje?

Pozdrawiam

IdeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po raz trzeci, bo mnie podkusiło i wszedłem na stronę dystrybutora", którego nazwisko podałem w poście wyżej. Kosztuje toto 2400 peelenów. Tanio to to nie jest jak na pochodzenie sprzętu. Na stronie jest napisane, że można pytać. Zatem może zgodzą się na małą demonstrację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tylko mocny sygnal ale tez specjalista w wykrywaczach czyli firma :

Artykuły Roolno-Ogrodnicze Marcin Bartnik. Jako członek Yellow Pages dołączysz do innych specjalistów, którzy codziennie szukają dostawców usług i produktów w Polsce i za granicą.
http://www.yp.pl/businesses/firma/artykuly-roolno-ogrodnicze-marcin-bartnik-wilkolaz-trzeci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie forumowicze! Z tego co napisaliście Makro Racer to sprzęt turecki i jest powiązany z firmą Nokta - dla mnie odpada (dużo złego się naczytałem o tym producencie).
Szukam jakiejś alternatywy dla mojej X-Terry 70, która już służy mi 8 lat i chyba skuszę się znów na Optimę, z której byłem w miarę zadowolony... Szkoda, że Tejon dalej taki drogi bo lubiłem ten analogowy wykrywacz.

Pozdrawiam Krychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też off topne":
Tereska w porównaniu z tejonem jest dużo wolniejsza i płytsza (śmigałem sporo lat z oba sprzętami, na denarki i cienkie sreberka tejon się idealnie spisywał - na słuchawkach chodziłem). Naprawdę byłem zadowolony z tejona, który na wielu forach jest gnojony" przez ludzi, którzy nie mieli go nawet w ręce.
Na F75/T2 mnie nie stać, szukam czegos do 2000 zł, myslałem tez nad GM4, ale jakość wykonania mnie razi.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie