Skocz do zawartości

Minelab E Track


SturmgewehR

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,mam pytanie czy znacie jakiś sklep gdzie dostanę bez problemu ten wykrywacz?Wszędzie tylko E Track PRO,google milczy i kompletnie nie mogę rozeznać się z ceną.Byłbym wdzięczny za pomoc i poradę ponieważ chciałbym się przesiąść na nowy sprzęt(teraz Argo v.3.0)i niechcę zbytnio przeginać z kasą mój budżet to maks 4000 aczkolwiek nie ukrywam że chciałbym te koszta maksymalnie zminimalizować.Ewentualnie co polecacie na typową kosę" za taką kasę ;) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko chodziło mi po prostu o to czy mogę normalnie kupić w sklepie e tracka nie w wersji pro nowego normalnie bo jakoś nie widziałem a jeśli tak jak bardzo różni się ceną od wersji pro. Zastanawiałem się jeszcze nad Deusem mogę kupić za 4100.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to forum poprostu człowiek pyta o coś bo chce poprostu zasięgnąć języka u innych sypią się odpowiedzi jak z rękawa tylko szkoda że nie na temat.Wiecie koledzy nie oczekuje że ktoś powie bierz ten albo tamten bo lepszy chodziło mi tylko o to CZY JEST JAKIS SKLEP GDZIE TO DOSTANE? czy to takie trudne pytanie?Nie trzeba się produkować i zdawkowo odpowiadać chcesz tanio kup używke,chcesz coś tam kup cośtam itp. Lepiej nic nie wnosić do tematu niż pleść androny.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zamiast się pieklić zacznij prawidłowo przyswajać wiedzę. Jeżeli kupisz nowego etraca zapakowanego w pudełeczko z akcesoriami to każdy zawsze będzie sie nazywał pro- innych NIE MA. A sklepów jest cała masa wystarczy wpisać w gógle lub aledrogo. Chociażby w Vikingu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak masz pieniądze kup se nowy ja z używkami już się wyleczyłem jak nie naprawiany to pokazujący się luz na sztycy a to wku....kupisz e-traca czy deusa szybko ci się zwróci deus troszkę niewygodny z ładowaniem ale to do organięcia apropo rutusów panowie wolne żarty nie zgadzam sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardy wyluzuj proszę bo zachowujesz się tak jakbyś był z konkurencyjnego forum :D ..normalnym, żadne fan kluby Rutusa czy innego sprzętu nie powinny przeszkadzać. A usunąć stąd nikt Cię nie usunie - ja też chciałem i mnie nie usunęli :D ..widocznie mnie lubią mimo wszystko ;)

SturmgewehR zaglądnij w maila... tam wszystko Ci opisałem.
Zresztą w poprzednich postach na temat masz wyczerpującą odpowiedź w tej sprawie i chyba nic innego Ci nie pozostaje (jeśli chodzi o nowy sprzęt) jak kupić wersję Pro czyli z dodatkami ;)

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zadnym konkurentem fora bo w d..to mam forum forum a frajer z forum pod.... mnie do skarbowki moderator odkrywca wstyd i nie zaden pep....znowu jakis fan rutusa? Forum te ma sluzyc pomocą nie wysmiewaniem sie lub być modralo co malo wie a jak mowilemnpostami nagania sobie punkty.ps.adam793
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie