Skocz do zawartości

Kalina rozminowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Wykonanie rekontroli prawidłowości prac rozpoznania i oczyszczenia saperskiego przeprowadzonych w latach 2012-2014 w projekcie: Rekultywacja na cele przyrodnicze terenów zdegradowanych, popoligonowych i powojskowych zarządzanych przez PGL LP w leśnictwie Kalina?!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tam nikt nie zginą to jest cud, ale podobno lasy mają zweryfikować ich działalność i sprawdzić jak rozminowano i jak kontrolowano to rozminowanie,szykują podobno przetarg na kontrole i szukają biegłych sądowych od tego tematu.
Będzie jazda bo słyszałem że do dziś wykrywacze tam nie milkną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jak priorytetem był złom i pchanie całych dział do skupu to na wyciąganie niewybuchów i niewypałów nie było czasu.Za złom była kasa natychmiast, ciekawe ile ton poszło poza plecami właściciela Pana F,bo kierownicy to się obłowili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze podobno Najwyższa Izba Kontroli ma się przyjrzeć przetargowi na rozminowanie w nadleśnictwie Drygały.Tam to jest tyle niewybuchów co na Stadionie Narodowym albo na lodowisku.A kupa unijnych milionów poszła psu w dupę.A sami koledzy wiedzą ile jeszcze niebezpiecznych rzeczy spotykają po lasach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni nick to ustasz73 ale jakiś buc moderator napisał że jest nieładny.Jeśli przeszkadzają mu bracia ustasze to równie dobrze może deprecjonować dzielnych żołnierzy NSZ.A z takimi komuchami nie będę polemizował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z Chorwatami to ci odpowiedzą. Komuch Tito też chciał ich wymazać z historii.
ZA DOM SPREMNI.
Ale nie o tym pialiśmy.Temat kontroli NIK na Drygałach też nie dopuściliście a tam jest tyle niewybuchów co na Stadionie Narodowym albo na lodowisku.Marnotrawstwo unijnej kasy a naprawdę zanieczyszczone niewybuchami lasy czekają na kolejne ofiary -temat chyba wam bliski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tobie się palce omsknęły na klawiaturze wiec nalewaj pół.
Nie mam za co przepraszać jeśli ktoś nie widzi podobieństwa że walczono o Ojczyznę to nie mamy o czym dyskutować.Ja bym się z diabłem zbratał byle żyć w wolnym kraju ale widzę że dla was to abstrakcja.
Polecam posłuchać Chorwackiego zespołu THOMPSON- nazwa nie jest przypadkowa.
I nie wam oceniać Chorwacką historie walki o niepodległość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie