Jump to content

Kalina rozminowanie?


Recommended Posts

Wykonanie rekontroli prawidłowości prac rozpoznania i oczyszczenia saperskiego przeprowadzonych w latach 2012-2014 w projekcie: Rekultywacja na cele przyrodnicze terenów zdegradowanych, popoligonowych i powojskowych zarządzanych przez PGL LP w leśnictwie Kalina?!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Że tam nikt nie zginą to jest cud, ale podobno lasy mają zweryfikować ich działalność i sprawdzić jak rozminowano i jak kontrolowano to rozminowanie,szykują podobno przetarg na kontrole i szukają biegłych sądowych od tego tematu.
Będzie jazda bo słyszałem że do dziś wykrywacze tam nie milkną.
Link to comment
Share on other sites

Zgadza się jak priorytetem był złom i pchanie całych dział do skupu to na wyciąganie niewybuchów i niewypałów nie było czasu.Za złom była kasa natychmiast, ciekawe ile ton poszło poza plecami właściciela Pana F,bo kierownicy to się obłowili.
Link to comment
Share on other sites

I jeszcze podobno Najwyższa Izba Kontroli ma się przyjrzeć przetargowi na rozminowanie w nadleśnictwie Drygały.Tam to jest tyle niewybuchów co na Stadionie Narodowym albo na lodowisku.A kupa unijnych milionów poszła psu w dupę.A sami koledzy wiedzą ile jeszcze niebezpiecznych rzeczy spotykają po lasach.
Link to comment
Share on other sites

Mój poprzedni nick to ustasz73 ale jakiś buc moderator napisał że jest nieładny.Jeśli przeszkadzają mu bracia ustasze to równie dobrze może deprecjonować dzielnych żołnierzy NSZ.A z takimi komuchami nie będę polemizował.
Link to comment
Share on other sites

Porozmawiaj z Chorwatami to ci odpowiedzą. Komuch Tito też chciał ich wymazać z historii.
ZA DOM SPREMNI.
Ale nie o tym pialiśmy.Temat kontroli NIK na Drygałach też nie dopuściliście a tam jest tyle niewybuchów co na Stadionie Narodowym albo na lodowisku.Marnotrawstwo unijnej kasy a naprawdę zanieczyszczone niewybuchami lasy czekają na kolejne ofiary -temat chyba wam bliski.
Link to comment
Share on other sites

Podobno tobie się palce omsknęły na klawiaturze wiec nalewaj pół.
Nie mam za co przepraszać jeśli ktoś nie widzi podobieństwa że walczono o Ojczyznę to nie mamy o czym dyskutować.Ja bym się z diabłem zbratał byle żyć w wolnym kraju ale widzę że dla was to abstrakcja.
Polecam posłuchać Chorwackiego zespołu THOMPSON- nazwa nie jest przypadkowa.
I nie wam oceniać Chorwacką historie walki o niepodległość.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information