Jump to content

War Thunder - samoloty II wojna światowa


eksplorator1995

Recommended Posts

Witam czy ktoś z forumowiczów, raczej tych młodszych gra w tę grę? Kilka tygodni temu chciałem zobaczyć co to w ogóle jest, bo akurat natrafiłem na reklamę i powiem, że gra super. Grafika dobra i w ogóle na plus. Jest bardzo dużo samolotów. W grze jest Encyklopedia, gdzie możemy się wiele dowiedzieć na temat historii lotnictwa. Więc jest to w pewnym sensie także gra edukacyjna.
Teraz jeszcze mają dojść czołgi i coś jeszcze. Więc jest możliwośc gry na lądzie jak i morzu, a także rozgrywanie bitew historycznych-realistycznych te które odbyły w rzeczywistości np. Bitwa o Anglię.


Tutaj trochę o grze.


War Thunder to bardzo szczegółowy i spersonalizowany symulator lotniczy, który daje graczowi dostęp do setek różnych modeli samolotów ze szczegółowo odwzorowanymi kokpitami oraz dziesiątków typów uzbrojenia z możliwością rozwoju. Każda misja pozwala również doskonalić umiejętności pilotażu. Twórcy gry pieczołowicie zadbali o szczegóły, więc gdy tylko rzucisz się w wir walki, poczujesz się jak prawdziwy pilot myśliwca z okresu II wojny światowej.

II wojna światowa nie ograniczała się jedynie do walk powietrznych. Samo lotnictwo nie może rozstrzygnąć losów wielkich bitew historycznych uwzględnionych w War Thunder, a zatem gra pozwala również toczyć walki na lądzie i na morzu.
Niektóre z cech gry:
Urozmaicone starcia między graczami podczas bitew odtworzonych w pełnej skali
Różnorodne opcje ustawień umożliwiające wspólną grę początkującym i zaawansowanym wirtualnym pilotom
Rozbudowane środowisko gry: dynamiczne kampanie, misje indywidualne, edytor misji i inne atrakcje w trybie jednego gracza oraz w trybie współpracy
Imponująca różnorodność modeli, od samolotów (i ich kokpitów) po czołgi i okręty
Zachwycająca grafika, autentyczne efekty dźwiękowe i przepiękna muzyka

http://warthunder.com/pl/I filmik

http://www.youtube.com/watch?v=0sfA-NsbzJY


Pozdrawiam i chętny zapraszam do rozmowy :).
Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...

Important Information