Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

manylowa

Moja i wasza I wojna światowa vol. IV

Recommended Posts

Po długo krótkiej dywagacji z moderatorem to powiedz m tyle ze krem jest na wsio czyli w zimie leczy odmarznięcia w lecie stopki sie nie pocą zwalcza nad zwyczaj elegancko wszy i kurzajki a w szczegółowym tłumaczeniu polecam sie;) tyfus pozdrawiam cie

kremik oryginalnie zapakowany i nieruszany od stu lat, ciekawe na co teraz by pomógł dzięki piero

Miejsce potyczki z listopada 1914r. eksplorowane przeze mnie od ok 2008r...do tej pory same łuski, czubki od naboi , czasem guzik, monetka...ogólne bez szału:( a Tu któregos pieknego październikowego dnia 3 pickelhauby, jedna przestrzelona, amunicja w łodkach, 3 menaszki....ammo oczywiscie wylądowało w ziemi.

No to się digrałeś ,masz oficjalny zakaz chodzenia samemu po terenach objętych działaniami wojennymi w latach 1914-1915.
:)

belba widze ze coś tam kopiesz;)))
Mam nadzieje ze spotkamy sie na wiosne ;)
U mnie skromnie z 1 wojenką ostatni 4 klamry carskie ale z pogorzliska .POZDRAWIA

coś tam jeszcze wychodź ale trzeba się nachodzić po tych dziurach wszelakich panie maxim

jacek825 trza było do lasu jechać a nie cały dzień suchy chleb dla konia zbierać :):):)

• Create New...

Important Information