Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

solcio1

Fals z Epoki ?

Recommended Posts

Może nie srebro a posrebrzone?
https://www.numizmatyczny.pl/go/_info/?user_id=1627&partner_id=&code=

Zobacz dokładnie co jest w tym zaznaczonym miejscu, może sie mylę ale z takich fotek ciężko będzie.

50 kopiejek z 1913 też wychodziły z piasku jak z klasera.
Ale to mi wygląda na lipę.

ale oryginały z dobrej ziemi lepiej tez wychodzą i starsze, a to jest no po prostu śmiech jak moje medale nachimow i uszakow ......

Ja sie poddaje :) zostawie ten temat ,bo zglupialem :).Dzieki wszystkim za pomoc .Wystawie to cos albo oddam do muzeum niebawem .

Inaczej- ile jest kwiatuszków" obok krzyża na Twoim egz a ile na oryginałach? Możesz się pomylić o 1 szt...
Ile jest kwiatuszków" za plecami Jezusa na Twoim a ile na oryginałach? Możesz się pomylić o 2 szt...

Więcej nie będę się pastwił...

nie rób sobie potu na czole tylko idź i niech obejrzą ale jednym się nie sugeruj znawcą bo jest sporo cwaniaków
zdrow

,jakby bity okazjonalnie ,nigdzie nie ma go na necie .Widac ze odbity matryca walcowa bo jest lekko wygięty"

Gratuluję znajomości technik menniczych i intuicji, że ity okazjonalnie"(może podczas jakiegoś oblężenia?). Jaka szkoda, że igdzie nie ma go na necie". I skąd ten pesymizm, że fals z epoki "?

W sumie zabawne nawet.

Ps. Łowy a jelenia" przenoszę się widzę z allegro na fora

Pesymizm bo odpowiedz z centrum numizmatycznego byla Ze falszywa moneta ,napisalem do 2 wyslalem foty i byla bardzo szybka odpowiedz.

• Create New...

Important Information