Skocz do zawartości

Wspólne wykopki. Warszawa i okolice - cz. 2


tyfus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Ja jestem chętny, ale nigdy nie byłem w okolicach Warszawy na wykopkach, jedynie na Śląsku szukałem, wiec jeśli chodzi o miejscówke to się dostosuje. Aha i jestem studentem, wiec samochodu tez nie mam ;p ale dojechać mogę w miarę możliwości bo mieszkam w okolicach centrum. Zobaczymy co z pogodą bo teraz trochę słaba :/ jak coś to kontakt podaję 505424001.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się chętnie wybiorę w najbliższych dniach, kontakt na priv lub w 1-szej części wątku.
P.S. Czy można jakoś dodać ten wątek do obserwowanych z powiadamianiem e-mail? Strasznie archaiczne to forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Key_PL. Nie ma powiadomień ani archiwum wiadomości prywatnych (chyba, że ja nie znalazłem).
Jeśli ktoś jest chętny na wykopki to ja jestem dostępny codziennie najlepiej w godzinach 9-16 bądź późnym wieczorem.

Pozdrawiam,
Maras.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Witam, nie mam z kim polatać z piszczałką, w okolicach Warszawy. Powiem szczerze nie znam miejsc i nie wiem jak ugryźć temat. Zastanawiałem się nad tą bitwą pancerną pod Wołominem czy ktoś tam ryje ? Mam transport i chęci. Pozdrawiam Michał. Ps. najchętniej poleciał bym jutro. Kontakt 509656698.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie