Skocz do zawartości

Grzybowo-Kołobrzeg


tomala_kikol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
jakoś udało się nam spotkać,mimo tego że nie wiedziałem,że szukasz kogoś do rycia hehe,Grzybowo nie należy do dużych miejscowości,więc trudno nie było spotkać ludzi z piszczałką,mam nadzieję że zdrowo i w całoiści dojechaliście do domu,pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dni jakieś 240zł ale nie miałem sitka i pół na pół zbieranko z pogaduszkami z plażowiczami:P 2 srebrne pierścionki bransoletka srebrna i łańcuszek gruby srebrny który wrócił do właścicielki. Ogólnie chodzenie FOR FUN :P
P.S. Pewnikiem mnie było widać bo chodziłem głównie pod kamerką:P
Pzdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety nie miałem słuchafonów na stanie i dość ciężko było łapać" sygnały,ale ogólnie cosik tam wyszło,nie tak dobrze jak u tomali,ale też nie mogę narzekać,w groszakach od 1 do 20 jakieś 14 zyla,więc było co robić heheh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
Tomala kikol...Grzecznie zapytałem ile godzin ryłeś nie z dokładnością co do jednej.Nie wiedząc ile podał byś jakąś tam liczbę i finito a ty piszesz o przywiązywaniu wagi.Chyba czas zacząć przywiązywać do tego" wagę bo może się zdążyć że wejdziesz na plażę jednego ranka a wyjdziesz drugiego jak nie przywiążesz.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar normalne jest że idziesz np. rano na 3 godziny i przykładowo wieczorem na 2... Ale czas nie adekwatny do kopania bo zawsze ktoś zagaduje i trzeba przyjąć, że z 3h spędzony7ch na plaży z wykrywaczem faktycznie na szukanie wyszło 2 lub 1,5h. Więc nie wiem nie liczyłem ile szukałem a ile gadałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku nowych ludków z magicznymi kijami" przyjechało, więc sam na bank nie będziesz,akurat ładna pogoda się zrobiła jak wyjeżdżaliśmy,szkoda,że nam się nie udało wstrzelić" w ciepełko i słońce.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie