Skocz do zawartości
  • 0

Mosiężna? kwadratowa blaszka z literami R L


MalyMarcin

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

A proszę Ciebie bardzo jarząbek.
Na podstawie informacji o miejscu odnalezienia żetonu dzięki analizie ksiąg adresowych można określić dokładnie emitenta, gdzie R oznacza wystawcę, L nazwę majątki.
I uwierz mi że nie ma w tym żadnej magii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faktycznie jest to cytat z mojej wiadomości na priv którą przesłałem znalazcy blaszki po podaniu mi miejsca jej odnalezienia. Szanuję chęć zachowania w tajemnicy informacji o miejscówce, więc przepraszam ale nie określę nazwy majątku. Muszę jednak jeszcze dodać, że przy dużej migracji robotników najemnych nie zawsze się udaje tak pewnie zidentyfikować blaszki o tak skromnych biciach. Do tego dochodzą jeszcze niekiedy liczne zmiany własnościowe majątków oraz brak precyzyjnych źródeł dla wszystkich obszarów by gro takich blaszek pozostało anonimowymi. Dość łatwo jednak wskazać ich przeinaczenie jako dominialne żetony rozliczeniowe.
Pozdrawiam
AG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalyMarcin jak dla mnie to jest ctrl c i ctrl v. skad to skleiłeś ? moze podeprzyj swoj wpis dowodem jakimś ?
równie dobrze moze byc to marka do latryny a literki RL oznaczają ozkoszne lanie" i udowodnij mi ze pisze bzdury :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie