Skocz do zawartości
  • 0

odznaczenie


zsw68

Pytanie

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

zloto jest starte na dziobie lisciach na koncu szpilki przy zawiasach z tylu na obzerzach bokach odznaki pods podem jest inny metal miedz taki ciemny i jeszcze tam gdzie jest mocniej iny metal jest dosc lekki w antykwariacie powiedzieli mi ze jest pozlacany i schodzi zloto a u jubilera ze jest slaba proba zlota cienka powloka co to za odznaka i czy orginal jest leka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo słabe fotki żeby jakoś wejść w szczegóły ale tyle co mogę powiedzieć o tej odznace na wstępie to raczej lipa wytwórca Adolf Bock zawias szpilka i dolny haczyk inny niż w egemplarzach które widywałem oraz ta głowa orła dziób jak u bociana bardziej:-)zapewne wykonany w tombaku?ale jak chcesz mogę zapytać na innym forum zapodaj mi fotki na priv wpisz sobie w google FlottenKriegsabzeichen Adolf Bock wyskoczą ci fotki i sobie porównasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to kopia aluminiowa złocona sprzedawana na allegro niedawno przez kolesia z Islandi miał polskie konto ale odznaki puszczał zza granicy coś mi świtało że gdzies tą kopię widziałem ale dopiero mi przypomniało jak napisałeś że lekka jest a ja miałem okazję trzymać to paskudztwo w rękach chociaż niepowiem ładne kopie krzyży RK kolo posiadał ale to inna bajka;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek nie ma więc info.też nie będzie tyle co udało mi sie wypatrzeć
Flottenkriegsabzeichen Adolf Bock fake
Tarcza Narvik fake
pilot fake
Isa R.S. nie wiem bo nie ma fotek ale jest szansa ze dobra
szpanga krzyża nie wiem ale też może być dobra także zobaczymy może ktoś inny ci pomoże ja już mam dość totalna zlewka więc odpuszczam sobie temat mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie