Jump to content

HASAG40

Forum members
 • Content Count

  3432
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ja tylko dodam że trafiają sie także sygnety z takim motywem oraz inne przedmioty i właśnie naszła mnie myśl ze to coś z okresu Iww lub weimar napewno coś z niemiaszkami powiązane ponieważ w takim kontekście przeważnie te rzeczy się znajdują może to właściwy trop;-)
 2. dzięki wielkie Panowie za info.bert punca niemal identyczna będę starł się dopasować coś z tego przedziału XVw najwazniejsze że wiadomo już o jaki okres chodzi teraz krąg poszukiwań się zawęża;-)viator masz rację militarka IIww jak to mówią tym sie interesuję ,na tym się znam to mam obcykane;-)kriczer rozumiem cię doskonale nie rozumiem natomiast takich osobników jak rodan,dlaczego akurat to forum?przecież jest tyle innych gdzie takich psycholi jest na pęczki może tam sobie swoje złote mysli wypisywać do woli ba nawet myślę że znalazłby wielu przyjaciół więc co cie tutaj trzyma skoro tematy tutaj poruszane są tobie zupełnie obce!Dzięki wszystkim którzy pomogli oprócz rodana;-)
 3. dzięki kriczer poszukam sobie a co do rodana to dziwi mnie fakt że jeszcze nie wisi sam czytam jego wypowiedzi w różnych tematach i dziwię się że nabił niemal tysiaka głupot nie wnoszących nic do żadnego tematu więc radzę zmienić podwórko albo odwiedzić dobrego psychiatrę;-)
 4. rodan zadałem ci proste i oczywiste dla ciebie pytanie proszę wydatować,ustalić co oznacza punca oraz opisz resztę przedmiotów. Mocnych w gębie tutaj nie brakuje więc proszę bardzo popisz się swoją wiedzą w temacie
 5. jeżeli to dla ciebie rodan oczywiste laickie sprawy to proszę oświeć mnie wydatuj sprawdz puncę kto wykonał oraz opisz dokładnie ten toporek oraz resztę rzeczy które pokazałem proszę bardzo masz pole do popisu
 6. rodan ty masz prawie 1000 śmieciowych" postów żadna z twoich wypowiedzi nikomu nie pomogła więc zamilcz!
 7. z góry dzieki za info.czy warto to zanieść do muzeum czy to tylko jakieś śmiecie?topór wiadomo już ze jest ok;-)a co z resztą?
 8. i takie coś z brązu wygląda jak grot?witać że ręcznie obrabiane
 9. zdobione krzyżami maltańskimi tez stare?
 10. i coś od brazowego noża sztyletu?
 11. dzięki także z toporem jest ok. wart umieszczenia w muzeum będę sie kontaktował z moim najblizszym czyli Muzeum Wisły zalega u mnie a szkoda żeby się te przedmioty zmarnowały tutaj na focie kolejne nawet nie pamiętam w jaki sposób trafiły do mnie?:-)sygnecik duży z brązu oraz taki ślimaczek z brązowego drutu?
×
×
 • Create New...

Important Information