Skocz do zawartości

Pancerna Odznaka Szturmowa, Panzerkampfabzeichen


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych kolegów,
Mam prośbę o ustalenie czy ta odznaka jest oryginalna- słyszałem dwie skrajnie różne wypowiedzi na jej temat...
Przepraszam że zdjęcie a boku" ale dzięki temu lepszej jakości.
Pozdrawiam
Sadyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wam za odpowiedzi.
Powiem szczerze, nie było by tego postu gdyby nie kolega który oglądając po raz kolejny moją kolekcję stwierdził że to fals, a że generalnie nie zajmuję się niemczyzną,proszę o pomoc. Odznaka pochodzi ze zrzutowiska" z lat 90 i to bynajmniej nie glebowego. Nie jestem leniem, i przed zamieszczeniem postu przejrzałem min. portal który kolega marg33 linkuje.

Tak dla przykładu odznaka kol. bjar_1 z wątku :
http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=681296#1174590


Kolego sm500, co jeszcze poza brakiem syg. wzbudza twoje wątpliwości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadyba daj mi fotki dobre na priv zapytam na innym forum coś mi to trąci falsem ale nie jestem pewny więc dobrze zapytać jeszcze na innym forum maksiusta możesz rozwinąć swoją wypowiedz po czym wnioskujesz że oryginał skoro fotki są kiepskie mnie zastanawia ten świeży odcisk szpilki na odznace przy górnym zapięciu to powinno być zaśniedziałe nawet przy częstym otwieraniu zapinki na szpilce jest ten sam odcień owości"ale to tylko takie moje spostrzeżenie zobaczymy co wyjdzie wpraniu:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mail jest prywatną sprawą Użytkownika i może niekoniecznie będzie chciał publicznie nim się chwalić. Poza tym identyfikujemy na Forum nie na @.

http://www.odkrywca.pl/jak-zmniejszyc-zdjecie-aby-wstawic-je-do-watku-na-forum-sposob-najprostszy-,684783.html#684783
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie