Jump to content

marg33

Forum members
 • Content Count

  609
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Raczej spinka do mankietu ze stroju gracza w polo.
 2. A ja wydłubałem z ziemi takie coś:blaszany kocioł,wewnątrz gar kamienny,w tym kociołek i w tym garnek kamienny,obok leżały jakieś wanienki,kaczki szpitalne,pod dnami naczyń łopaty,siekiery,śruby,łańcuchy,w najmniejszym garnku butelka po jakimś trunku,pudełko nakrętek i śrub,jakieś śmieci i popielniczka z reklamą browaru.Dłubaliśmy chyba godzinę żeby to wyjąć.A już adrenalina nam grała,że jakieś skarby.
 3. Mogę być pierwszy,pełne dwa lata,najpierw Strzegom,później Sulechów.Łączność-radiolinie.Zdaje się,że obie jednostki już nie istnieją.
 4. Nie wiem ,czy ta informacja już jest? Przy drodze ze Szprotawy do Przemkowa,blisko wioski Szprotawka przy drodze leży kamień upamiętniający zniszczenie tej wioski przez wojska rosyjskie;podobno gdzieś w okolicach tej wioski jest zbiorowa mogiła żołnierzy zmarłych w lazarecie,ale nikt tego grobu nie znalazł (do przeszukania ładnych parę hektarów lasu).Krąży też opowieść,że gdzieś jest zakopana francuska (bądź rosyjska)kasa pułkowła.Były też jakieś drobne potyczki,bo czasem znajduje się drobiazgi,głównie rosyjskie.
×
×
 • Create New...

Important Information