Skocz do zawartości

Nożyce saperskie


spetsnaz

Rekomendowane odpowiedzi

Będę wdzięczny za informację jak postępować dalej. Nie chcę przesadzić. Nożyce strychowe, rdza nie była głęboka ale zżarła sporo. Do tej pory jedynie nałożyłem dwukrotnie fosol pędzelkiem i zmyłem i wysuszyłem. W chwili obecnej zależy mi na informacji na temat postępowania z częściami stalowymi, temat tekstolitu chciałbym poruszyć w oddzielnym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widzę to fajnie pomyślałeś kolego i owinąłeś rączki taśmą. Ja swoje nożyce (polskie, saperskie) pojechałem szczotą na wiertarce i pomalowałem (konserwacja - ochrona przed rdzą) farbą w sprayu-czarną, matową.
Może w przyszłości pomaluję podkładem miniowym i zieloną farbą.
Pozdr,
makul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wrócę do tematu nożyc z wątku.
Do por.pil.020:
nie zamierzałem malować swoich nożyc.
Zabiorę się jedynie za pomalowanie tekstolitowych rączek. O rozkręceniu nie ma mowy, bo złożone są one na zakute sworznie a nie śruby. Czy wiecie może jak wyglądały one w oryginale? Czy była na nich oksyda czy farba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje rozkręciłem a ponieważ schodzi mi się z czyszczeniem... to wewnątrz rączek będę je piaskował (szczotka nie sięga).
Tu to samo (piaskowanie lub szkiełkowanie) proponowałbym koledze spetsnaz ze swoimi. Z tym ze później trzeba je dobrze przemyć ropą a następnie jakimś wd40
Pozdr,
makul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie