Skocz do zawartości

sprzęt zdobyczny - galeria ..


pepe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
W magazynie jest drugi;o)Bez pancerza i wielu czesci, ale grzebia sie przy nim.Joe odgrazal sie, ze go beda odpalac.
Ten eksponowany ma nie tyle zgnily tlumik" ile wrecz go po prostu nie ma wcale ;o)
No dobra...Wracam do pracy.
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety znikneła" lista eksponatów, a zamiast niej jest galeria... Chciałem sprawdzić, czy drugi UE też tam figurował. Bo jeśli nie traktują go jako eksponat, to może mają też części drugiego C2P?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jotes,
Na razie nie jest to eksponat i nie ma ani nie bylo go na liscie.Czesci do C2P nie maja.Nigdy tez nie mieli drugiego C2P.Arlon tez go nie mialo - to juz sprawdzone.

I believe that our collection has only ever had one C2P in it. I have seen no records that indicate that the Victory Museum ever had a second C2P, even when the museum was in Belgium. I wonder if someone has confused our French full-tracked munitions carrier (Renault UE) for an additional C2P. It seems that the C2P that you refer to as being located in Australia, very likely does not exist. If that is true, then we may have the only complete surviving example of a C2P. Exciting and an honor, indeed!"

To cytat z listu od Joe Brunson'a Collection Manager'a Muzeum w Auburn.
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten radziecki ciągnik, to Komsomolec, nie Staliniec :-) Zdjęć Stalińców w niemieckiej służbie mam kilka z ebaya - jeśli jest zapotrzebowanie...

A ten Unic ze zrekonstruowaną" maską (pewnie od jakiegos GAZa) to stoi gdzieś w Rosji, widziałem stronę z jego zdjeciami gdzieś w sieci (i innymi z tego muzeum -niewielkiego zresztą).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi.Der,
Oczywiscie masz racje.ToStaliniec" napisalem jakos tak mechanicznie - wszystko co bolszewickie oczywiscie musialo byc stalinowskie" ;o)
W tej broszurce Muller'a jest nbawet fajne zdjecie dwoch Komsomolcow holowanych przez Stalinca.
Zawstydzony
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie