Skocz do zawartości
  • 0

hełmy


lincoln

Pytanie

witam kolegow,wpadlo mi kilkanascie hełmów,chcialem dowiedziec sie wiecej na ich temat,co kilka dni bede wrzucal foty.Prosze o informacje odnosnie tych eksponatow,co to za modele,kraj pochodzenia,wydatowanie,dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wygodniej by bylo abys dodawal numery przy kazdym nowym helmie.

astepny,pewnie anglik,jakie lata?" - poszukaj bic. Kolor (braz) wskazuje na 1945, moze byc to wczesny MKIV, ale jest problem. Nie ma on okucia rantu, a bez okuc do tej pory sie pojawiaja jedynie sztuki z lat 50-tych. Poszukaj sygnowan od srodka (kod i data).

Na pewno MkIV, ale z jakiego roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten niemiecki to będzie raczej austryjacki . Świadczy o tym umieszczenie nitu do mocowania podpinki . Wkładka skórzana może byc powojenna . Albo mi się wydaje albo jest tam z przodu perforacja . A ta występowała po wojnie , choć głowy nie dam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegow,wpadlo mi kilkanascie hełmów,chcialem dowiedziec sie wiecej na ich temat,co kilka dni bede wrzucal foty.Prosze o informacje odnosnie tych eksponatow,co to za modele,kraj pochodzenia,wydatowanie,dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie