Jump to content

najlżejszy wykrywacz na drobnicę


papi

Recommended Posts

panowie proszę o wasze opinie i wypowiedzi na temat najlżejszego najlepiej wyważonego i oczywiście najgłębszego wykrywacza na drobnice cena nieważna (interesują mnie tylko monety medale odznaczenia )te drugie mniej głównie biegam po polach i łąkach za monetami
nie chcę xlt i minelaba explorera II bo już mam
pozdrawiam papi
Link to comment
Share on other sites

Ponieważ XP był (i nadal jest tylko muszę poczekać) na mojej liście, to długo o nim czytałem, oglądałem filmy, instruktarze itp. Ma w sobie co najmniej 3 wykrywacze (Gmaxx II, GMaxx Power i Deusa) za sprawą 9 programów. Jest lekki, szybki i ma świetną dyskryminację. Po zdjęciu panela jest wodoodporny na całej długości.

Miałem tesoro cibolę i mimo, że jest to sprzęt lekki i banalny w obsłudze, to nie przypadł mi (chociaż wtedy byłem zadowolony) ze względu na kwestię dyskryminacji - bardzo dobra, ale też sporo jest znaków zapytania jak się chodzi - kopać czy nie. No i jest jednotonowy, a Deus nie.

Cena przemawia za Tejonem, technologia za Deusem. Wiem, że Tejon to jeden z najbardziej popularnych wykrywaczy wśród wyjadaczy, z to w Anglii takim popularesem jest Gold Maxx Power, który jak napisałem jest jednym z programów Deusa.

Wybór należy do ciebie.
Link to comment
Share on other sites

Xp Deus na ile jest to zaawansowany wykrywacz pod względem stabilności czułości (ogólnie osiągów najbardziej dla nas poszukiwaczy najważniejszych)?
Zgoda jest lekki nowoczesny bardzo dobrze wykonany (przynajmniej na zdjęciach tak wygląda osobiście go nie miałem w rękach) chodzi mi o to czy wniesiono coś nowego do tego detektora oprócz wifi i tu pytanie skierowanie do bardziej doświadczonych kolegów, którzy mieli mają ten oto wykrywacz i spędzili z nim troszkę czasu w terenie oraz mogli go sobie porównać do innych swoich maszyn.
Pozdrawiam papi
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Deusa mam i używam,od początku maja tego roku.Długo się zastanawiałem,przed jego zakupem.Kupiłem i jestem zadowolony z zakupu.Sprzęcik leciutki,o wielu mozliwościach.Wyłuskuje małe monetki,leżące razem z koksem.Namierzanie,nim to bajka,lepiej niż z at-pro,chociaż na at-pro,nigdy nie narzekałem.deus,ma przydział na wszystkie okazje-oprócz wody,do wody-tylko at-pro.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information