Jump to content
  • 0

Aluminiowe tubki


DOMILUD PL

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

Wielu ludzi zbiera rzeczy, militaria o których nie ma zielonego pojęcia, wielu z nich doznaje urazu bo trafił np. na zapalnik, spłonki różnego rodzaju, czy też niewypały.To nie gra komputerowa gdzie ma się trzy życia..... nieświadomy ma jedno, które bardzo łatwo stracić.. nie polecam nikomu, tym bardziej laikom zbieractwa takich rzeczy,
Link to comment
Share on other sites

DOMILUD PL to takie dziadostwo, że może się tak wydawać :C lepiej wyrzuć nie warto robi sobie przez to problemów. sam długo nie wiedziałem co to może być a jest to rzecz, która często wychodzi z ziemi... powodzenia w poszukiwaniach :)
Link to comment
Share on other sites

ja się nie denerwuję... mam taki zawód gdzie przez moje ręce przechodziły setki kg MW. dynamit itp. nie miałem na zmianie wypadku z ww materiałami ale w firmie śmiertelny zbiorowy był. zlekceważyli sobie pracownicy zasady postępowania z materiałami wybuchowymi.... doświadczeni pracownicy.... cóż z tego jak ich rutyna zgubiła. Jeden nie żyje dwóch kalecy do końca życia i co gorsza sądzą się do dzisiaj wszyscy i każdy winę zrzuca na drugiego, byle nie na siebie.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information