Skocz do zawartości
  • 0

Aluminiowe tubki


DOMILUD PL

Pytanie

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu ludzi zbiera rzeczy, militaria o których nie ma zielonego pojęcia, wielu z nich doznaje urazu bo trafił np. na zapalnik, spłonki różnego rodzaju, czy też niewypały.To nie gra komputerowa gdzie ma się trzy życia..... nieświadomy ma jedno, które bardzo łatwo stracić.. nie polecam nikomu, tym bardziej laikom zbieractwa takich rzeczy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOMILUD PL to takie dziadostwo, że może się tak wydawać :C lepiej wyrzuć nie warto robi sobie przez to problemów. sam długo nie wiedziałem co to może być a jest to rzecz, która często wychodzi z ziemi... powodzenia w poszukiwaniach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie denerwuję... mam taki zawód gdzie przez moje ręce przechodziły setki kg MW. dynamit itp. nie miałem na zmianie wypadku z ww materiałami ale w firmie śmiertelny zbiorowy był. zlekceważyli sobie pracownicy zasady postępowania z materiałami wybuchowymi.... doświadczeni pracownicy.... cóż z tego jak ich rutyna zgubiła. Jeden nie żyje dwóch kalecy do końca życia i co gorsza sądzą się do dzisiaj wszyscy i każdy winę zrzuca na drugiego, byle nie na siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie