Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• 0
x-paweu

''Odpustowy pierścionek''za 120$ czyli przerażający brak niewiedzy.

Question

Witam.Kiedyś dostałem taki pierścionek.Mieścił się w lekko przybrudzonym pudełku z różnymi monetami i rozmaitymi elementami metalowymi.Spotkałem również na jednym forum sytuację gdzie osoba prosząca o identyfikację podobnej rzeczy usłyszała odpowiedź podobną do tej:...''ee to jakiś odpustowy pierścionek,nic nie warty...''Jak się jednak okazuje sprawa nie jest taka oczywista.Skracam i kończę moje spostrzeżenia i uwagi podaniem linka do strony z podobnymi błyskotkami.Ich ceny wahają się od 120$ do nawet 300 dolarów.Mogą nam również dostarczyć wiele informacji historycznych o naszym kraju i nie tylko. http://www.ancientresource.com/lots/ancient_jewelry/jewelry_rings.html Może komuś się to przyda.

4 answers to this question

Recommended Posts

...Jak wygląda "przerażający brak niewiedzy ?..."

Archeo, wraz ze służbami pomocniczymi" bardzo szybko uświadamiają...

osoby, które od kilku lat zajmują się poszukiwaniami, raczej znają temat tak starych pierścionków.

podając link do jednej strony - nic to nie zmienia, gdyż jest ona znana od dłuższego czasu ... i wiele innych jeszcze by się znalazło.

Merytorycznie wątek nie pasuje do ID (bo w sumie nic nie identyfikujemy), tylko raczej stwierdzenie, że ktoś się na czymś nie zna.

Witam.Kiedyś dostałem taki pierścionek.Mieścił się w lekko przybrudzonym pudełku z różnymi monetami i rozmaitymi elementami metalowymi.Spotkałem również na jednym forum sytuację gdzie osoba prosząca o identyfikację podobnej rzeczy usłyszała odpowiedź podobną do tej:...''ee to jakiś odpustowy pierścionek,nic nie warty...''Jak się jednak okazuje sprawa nie jest taka oczywista.Skracam i kończę moje spostrzeżenia i uwagi podaniem linka do strony z podobnymi błyskotkami.Ich ceny wahają się od 120$ do nawet 300 dolarów.Mogą nam również dostarczyć wiele informacji historycznych o naszym kraju i nie tylko. http://www.ancientresource.com/lots/ancient_jewelry/jewelry_rings.html Może komuś się to przyda.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information