Skocz do zawartości

Zagadka cz. 16


gumbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Can-Car FAT-2 Maple Leaf z 1938 roku. Kanada.
To było łatwe - z kraju poprzednika. Kiedyś ten błąd popełniał Sonicsquad.
Za poprzednią zagadkę jestem wqrzony - wiedziałem, że Rosjanin, przeglądnałem prawie cały katalog na www.aviastar.org odpuściwszy tylko Bisnovata - zacząłem szukać wyścigówek po świecie, a tu rozwiązanie i zonk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na chińskim, ale leci to tak:

7年春广西第一架自造双翼单座驱逐机在柳州航校下线,英制七气缸发动机,350马力,飞行速度80KM~220KM,巡航速度180KM,飞行高度5500M,装备两挺南宁枪械厂机枪,4月航校校庆公开试飞,迎南风起飞,完成空中停车失速重新点火及不同特技动作,顺利降落成功~,可与日式”九一”型飞机媲美.
广西航空学校飞机设计师朱荣章与试飞员陆光球(着浅军装者)合影.
朱荣章,美国华侨,籍贯广东开平,曾在美国飞机制造厂工作.
陆光球,空军中尉,壮族,广西田东县人,毕业于广东航校第六期。曾留学日本明野陆军飞行学校.

znalazłem tłumaczenie:

37 wiosna Guangxi pierwszej klatce od wykonane skrzydła podwójne pojedynczy blok wydalenia maszyna w liuzhou hangxiao zjechał, cali 7 cylindrowy silnik, 350 km, prędkość lotu 80 KM ~ 220 KM, prędkość rejs 180 KM, wysokość lotu 5500M, sprzęt dwa dość Nanning broni palnej fabryki karabin maszynowy, kwietnia hangxiao uroczystości otwarcia lotu, Witamy południe wiatru zdjął, zakończone powietrza parking stoisko ponownie zapłonu i działania różne akrobacje, gładkie wylądował sukces ~, może i dzień typu 91" typ statku powietrznego porównywalne.
Zhu Rongzhang Akademia lotnicza konstruktor lotniczy i pilot Guangxi Lu Guangqiu (lekkie mundury) zdjęcia.
Zhu Rongzhang, Polska Diaspora chińska, pochodzący z Guangdong Kaiping, pracował w samolocie, Stany Zjednoczone, zakład produkcyjny. Co Fuhsing łatwo piłkę, powietrza życie porucznik, Zhuang, w gminie tiandong w regionie Guangxi i ukończył szósty Guangdong hangxiao. Badanie Japonii Akeno armii szkoły lotniczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie