Skocz do zawartości

Messerschmitt_Me_109_wydobyty_z_bagna.


Razzzz85

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12547391,Messerschmitt_Me_109_wydobyty_z_bagna.html?lokale=bialystok

Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało po wydobyciu. Zostaje czeka na fotki ewentualnie na relacje kogoś kto był przy wydobyciu. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Dobrze ze zdążyłem obejrzeć BNB

Na pewno nie pozyskano tabliczki z oznaczeniem konkretnego modelu oraz numeru seryjnego płatowca czy tez silnika.
W każdym bądź razie wykopano tylko tabliczki z numerami poszczególnych części.

Biało czerwone chorągiewki były standartowym wyposażeniem które były przymocowane do blokad sterów , lotek oraz rurki ..... i nie służyły do oznaczeń demontażu części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka z oznaczeniem DB 601 E

Na silniku DB 605 występują zarówno części z silników DB 601, DB 603. I tym samym nie mogą świadczyć o konkretnym typie silnika, tym bardziej iż przedstawiona tabliczka posiada oznaczenie poszczególnej cześć.

Jak zostaną podane numery mogę ja zrobić ID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkościomierz itd.
Jest większość przyrządów kontrolnych tak ,że w przyszłej ekspozycji (co daj Boże) uda się odtworzyć panel kontrolny prawie w całości.Choć pewnie będzie on wyglądał jak kokpit bodajże Poteza z niesamowitego opowiadania Janusza Meissnera Hangar nr. 7" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie