Skocz do zawartości

Zdjęcia w kolorze.


kloki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mógłby mi ktoś pokolorować fotke Włocha(goscia z Włoch)?
Z góry dzięki.
Nie mogę tylko go wstawić na forum, ale mogę je wysłać na priv'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazik to nie przypatkiem zuraw" w Gdansku. Oczywiscie ten najstarszy :)
No fajnie ten facet z nasadka do granatow wyglada jak moj kolega ze szkoly podstawowej ale chyba nie z tej samej co twoja Bjar bo ja mieszkam w centrum a ty chyba gdzies na polnocy.
No i grove3 tez rozpoznaje swoich" :)
zostal jeszcze jeden kto sie do niego przyzna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba najpospolitsza twarz w polsce już trzech go rozpoznaje.Panowie wpatrujcie się bo moze ci faceci to jakieś stworki z Roswell.To by było dopiero odkrycie:))
BK to nic w porównaniu z tym
Pozdr grove
Ps. wreszcie wiosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalczewski - brawo!!!
Panowie, albo mamy doczynienia ze zbiorowym złudzeniem, albo fotografią pewnej grupy rekonstrukcyjnej ;), albo wasz przyjaciel niedługo się dowie co porabiał jego ojciec w czasie wojny ;)))
Niesamowite, że trzem różnym osobom ten gościu z fotografii kojazy się ze znajomym.
Może wszyscy mówicie o tym samym przyjacielu? świat jest taki mały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalczewski! I jeszcze mi powiedz ,że ten kolo z granatnikiem na Mauserze ma na imię Bartek ,to już w ogóle zwątpię... :P
Nie mieszkam na północy - raczej świętokrzyskie rejony ,Góry Świętokrzyskie ,anditenkreis" dokładnie :P

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się trochę znudziło koloryzowanie zwykłych fotek.
Panowie!!!
Szykuję dla was grubą prowokację artystyczną ;))) Wzorowałem się na legendzie Pop Artu ;)
Na wstępie wklejam zródło mojego natchnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
MTC, Kloki - zdjęcia w Waszym wykonaniu są naprawdę dobre. Wiadomo, że nie zawsze uda się zdjęcie dobrze pokolorować, ale niektóre z nich wyglądają prawie jak autentyki, tzn. zrobione w kolorze w latach 40 - tych.

Kazik - zostałeś oficjalnie uznany za polskiego Andy Warhalla. Mam propozycję: zamiast puszki zupy Campbells, czy jak to się nazywa poprawnie, proponuję zrobić mały plakacik fajek JUNO albo puszeczki Schoko-Kola-dose.

Zdjęcie ukazujące stertę broni polskiej pochodzi ze zbiorów bodajże Stanisława Kopfa i zostało zrobione w Warszawie po kapitulacji w 39r.

Ten przestraszony koleś z fotki walk w Gołdapii, udostępnił swą twarz rysownikom z Hollywood ... możemy oglądać go we wcieleniu Mrówki Z :)

Pozdr
Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bjar a wiec mieszkasz w rejonie Ponurego :)
Ja w wawie a ten koles w moim miescie znany jest pod imieniem Jacka M. ciekawe dla kogo robi KGB,GRU,CIA,???
Wczoraj spotkalem sie z nim poraz pierszy od 2 lat ale nic sie nie zmienil. Wisi u niego w pokoju teraz ta fotka nad prycza". Mozna go popytac czy nie ma jakis fantow skitranych po dziadku" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie