Skocz do zawartości

Góry Stołowe unel" cel budowy,ukrycia sposób eksploraci"...


GORYL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów. Jakiś czas temu poznałem kogoś, kto na eksploracji Kotliny Kłodzkiej zjadł zęby /dosłownie ...:-)/
Po tym co mi opowiedział i co pisze Goryl, sugeruję aby samodzielnie nie penetrować tej miejscówki. Znajdź sobie kogoś zaufanego i pracuj bardzo ostrożnie. Nie wiem czy cieszyłbym się ze znalezienia tego co może tam być, ale samo poszukiwanie to prawdziwa przygoda....Mimo wszystko ja się nie piszę :-)Powodzenia i szczęścia życzę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
GORYL - Nie obraz sie Kolego ale ten twoj temat ciagnie sie jak flaki z olejem. Czasami jak czytam to mam wrazenie ze to jakas zgadywanka albo quiz. Poltora miesiaca temu zalozyles temat i poza kilkoma fotkami to niewiele sie w twoim temacie wydarzylo i prawie tyle samo wiadomo , poza pisaniem postów na forum chyba nic wiecej nie robisz w tym temacie. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile zjesz... też się nie obrażaj,ale jak nie jesteś zorientowany o co come on" to nie zabieraj głosu.

Tyle.

P.S.

Temat ciągle idzie do przodu,co nie oznacza,że muszę tu w tym miejscu opisywać to dla odkrywców co odkrywają wszystko przez internet"...
Trzeba czasem ruszyć szanowne 4 litery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusz
ruszaj
dokumentuj dobrze
---------------
a dopiero potem wysnuwaj wnioski


podsumowanie:
- wychodnia skalna
- ujęcie wody - pokrywa wygląda na współczesną - więcej fotek na detale
- lokalizacja podszczytowa" (w znaczeniu - oddalona od węzła drogowego)
- piwniczka - niedoskonała obudowa kamienna
- słupki murowane kamienne - przy samotniku - w rozstawie ok. 1m
- napisy kute - na 1909 rok
- nazwa szlaku - w kamieniu wykuta

------------------------
nawiązanie do Riese - klamrą i legendą - :)


http://www.riesengebirgler.de/gebirge/orte/Baberhaeuser.htm
masz rozwój struktury turystycznej w rejonie - na przełomie wieków

czyli:
rusz
ruszaj
dokumentuj dobrze - a dopiero potem zawracaj głowę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
Witam po przerwie w której bardzo dużo się wydarzyło.
Po licznych wyprawach orientacyjnych i godzinach analizowania papierów" i faktów z życia swego i ostatnich żyjących"i znających temat... ,których nie brakowało i nie przestanie...po mojej analizie i odkryciach jakich dokonałem dzięki swojej naturze ;) itp... poznałem temat powstania i zniszczenia" tego tunelu. Poznałem też całą prawdę o tym miejscu,o torach,celu w czasach wojennych i powojennych" ...
Więc podsumowując temat: Z tej strony o której pisałem nie ma sensu kopać",za to jest miejsce które śmiem przypisać do tematu.
Ale o tym Później"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
Dlaczego Goryl? Z Mareckim znamy się, obaj jesteśmy ciekawi jaki był rozwój sprawy. Wszyscy latają po Riiese od kilkunastu/kilkudziesięciu lat, a inne tereny są nieco traktowane po macoszemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie