Skocz do zawartości

rekonstrukcje 2012 - okolice Zamościa


s_boj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
trochę zawód :)
Nie wiem, jakoś się zraziłem, jak na początku Niemcy wjechali do wioski GAZem-51 z tabliczką z przodu Opel Blitz". Wszystkich rekonstruktorów było coś ze 30 osób. Inscenizacja i tak mi się podobała, bo to są zdecydowanie moje klimaty i ulubiony sposób spędzenia niedzieli. Był i śmieszny motyw, kiedy nagle zrobiło się nieplanowane ognisko pod GAZem i kierowca na chwilę zmartwychwstał, aby je zadeptać, po czym znowu padł trupem :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
Fotki są :), ale to materiał na oddzielny wątek, bo sporo ich.
Panowie - pytanie analogiczne, co przed rokiem. Proszę o wrzucanie tutaj wszelkich wiadomości o kalendarzu imprez na ten sezon w okolicach Zamościa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mały rekonesans:
30 V – 2 VI Widowisko Historyczne „Szturm Twierdzy Zamość”. Zespół Staromiejski w Zamościu.
5-7 VII Rajd Nocny Motocykli Zabytkowych Kresy 2013 www.nocnyrajdweteranow.pl (nie rekonstrukcja, ale myślę, że wielu z nas zainteresuje)
14 VII Święto 2 Pułku Strzelców Konnych. Dominikanówka.
21 VII Bitwa Cieszanowska – rekonstrukcja potyczki wojsk Jana III Sobieskiego z Tatarami.
17-18 VIII Widowisko Historyczne Oblężenie Zamościa – 1813 Rok". Obiekty forteczne twierdzy Zamość.
25 VIII Inscenizacja bitwy pod Komarowem z 1920 roku.
13-15 IX „Ocalić od Zapomnienia” 73. rocznica Bitew pod Tomaszowem Lubelskim. Tomaszów Lubelski i Dąbrowa Tomaszowska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie