Jump to content

Który lepszy

Akrobata

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się nad zakupem mojego pierwszego wykrywacza.Tylko nie wiem co wybrać : Garrett Ace 150 czy Armand Anticus . Co wy byście brali? Anticus jest droższy , ale to nie znaczy że lepszy.

Licze na odpowiedź

Pozdrawiam

...tak i zostań w tyle...?Kolejna propozycja z wyssana z brudnego palca.
Miałem ten specyfik,zakupiony na podstawie takich opinii,pozbyłem się go po 3 miesiącach.
Nie polecam go,ponieważ jest przereklamowany.Opinie typu sprzedaż go bez problemu" potwierdzają jego walory.
Po konfrontacji ze sprzętem wyższej ceny użytkownicy wyzbywają się tego faworyta".
Pzdr.

Oj Walezy,Walezy o całe 3 miesiące straciłem czas dla kopania z łyżką do zupy/saperki nie udało mi się wyjąć z plecaka/ wskutek takich opinii o tym szukadle jak Twoja.Dlaczego 3 miesiące?Bo dopiro po tym czasie złapałem naiwnego,na transakcję 10 lecia.
szamanie a Ty dalej trzymasz z hołotą Ruchu Palikota?

ostatnio milem troszke stycznosci z 250-tka. robilem testy , ja szuklem sygnalu , kanarkiem sprawdzalismy. niestety czesci sygnałow kolorowych kanaris nie widzial.
jak cie nie stac na wersje Pro , mozesz kupic zwyklego jest tanszyz tym ze nie ma ID tonowej

z Ace 150/250 jet tak i było to 100 pisane, to pierwszy, najtańszy nowy DZIAŁAJĄCY wykrywacz... jeśli masz super miejsca to wyciągnie dużo, jak marne (większość nas;)i prawie każdy początkujący ... to większość nowych odrobine droższych jest znacznie lepsza. (f2,delta,proxima,terra305 itp itd. Pozostaje jednak to że ACE 250 ze standardową cewką to taki starter" ....

Panowie...

Najgorsze jest to, że kolega Akrobata nie podał maksymalnej ceny. Jeśli już wybierać pomiędzy Ace a Anticus, to Ace.

Ale jeśli jest możliwość dokładki, to najlepiej do Whitesa Coinmastera Pro.

Pozdrawiam serdecznie, K.

Ja tam nie narzekam na osiągi ace.
Miałem 250 i teraz dożyna go mój brat i całkiem nieźle sobie radzi.
Może dzieci3 miałeś jakiegoś wybrakowanego?
Mimo wszystko na początek jak najbardziej jest to wg mnie dobry sprzęt.
Stworzony do drobnicy , ale na załączonej fotce widać ,że można militarke też ciągnąć:)
Może szału nie ma ale dołek na głębokość fiskarsa to i tak za te pieniądze nieźle.
PZDR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information