Skocz do zawartości
  • 0

carska rosja wiezyczka


lincoln

Pytanie

witam,mam pytanie co to mianowicie jest????carska rosja srebro 84,waga ok.350gram,wysokosc 32cm,ewentualnie prosil bym o wycene poniewaz moge to kupic,pozdrawiam serdecznie i czekam na wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

lincoln chcialbym Ciebie przeprosic za identyfikacje,lepiej by bylo abym przyznal Tobie racje wowczas i sprzedajacy by zarobil a Ty bys byl zadowolony ze masz kupione tanio oryginaly.
Wybacz;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam pytanie co to mianowicie jest????carska rosja srebro 84,waga ok.350gram,wysokosc 32cm,ewentualnie prosil bym o wycene poniewaz moge to kupic,pozdrawiam serdecznie i czekam na wszelkie sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lincoln zrodlo pochodzenia jest bardzo wazne,dobre zdjecia to podstawa,jednak mi to smierdzi nowizna,plus pytanie jaka cena.
2.5 tysia kilo srebra 1/3 to gdzies 800zl.O ile chce wiecej tez duzo powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lincoln jak oryginal to warte ale na podstawie tych zdjec nie podoba mi sie patyna,moim zdaniem sztuczna,slaba jakosc odlewu,nawet te proby i przetarcie na czesci wypuklej aby byly lepiej widoczne mi smierdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie