Skocz do zawartości

Flanker się odnalazł


Rekomendowane odpowiedzi

Skorodowany-zostaw te niemieckie kółeczka w spokoju jeśli On czyli P-11 był na nich w kolekcji Goringa to na nich powinien zostać.
On już i tak nigdy latał nie będzie.
Na koniec, dasz albo nie dasz twój on jest i jest to twój problem.
Za zdjęcia dzięki i jeśli masz więcej to wrzuć.
Na zdjęcia popatrzę koło łóżka bym tego nie trzymał.Ale szanuję innych hobby.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek 1962.Daj znać jakie zdjęcia (ujęcia) chciałbyś zobaczyć, wstawię albo zrobię nowe fotki, nie ma problemu. W sprawie kółeczek, ok nie chce ciągnąć tematu P 11, tym bardziej że wszysko jest w porządku, i nie chcę się czepiać, nie chodzi o to czy będzie latać, (nie powinien) tylko mała uwaga: na zdjęciach z kolekcji Goeringa P 11 stoi na oryginalnych dużych kołach. Te małe (jak widac po wpisie poniżej)kółeczka to właściwie nie wiadomo od czego i raczej sprawa powojennego bałaganu. Szanuję Twój pogląd, natomiast moim zdaniem należy przywrócić rozmiar oryginalnych opon. Na pewno nasz najważniejszy zabytek zyskałby na wyglądzie, z tymi małymi kapciami" wygląda trochę pokracznie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S boj. Nie ma sprawy, potrzebuję troche czasu (zmniejszanie fot)i wrzucę osobny temat Cosford. W sumie to zaproponowałeś nowy ciekawy temat: z jakiego samolotu pochodzą kółka w P 11. Też chciałbym wiedzieć dokładnie i bez wątpliwosci. W Cosford tez parę samolotów stoi ie w swoich butach". Czyli stary problem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorodowany -jakie masz takie daj-bo zdjęć tego typu samolotu
nigdy dosyć a ja jestem jego fanem.
Tylko koledzy nie pytajcie o jego osiągi,bo nie wiem mnie się on czyli Su-27 podoba zresztą Mig-29 też/z tym samym zastrzeżeniem
Moja prośba do kolegów jeśli hm macie zdjęcia takich ciekawostek to wrzucajcie i nie ważne czy są wasze czy sąsiada
ważne że są.
Co do kółek to może ktoś z muzeum się wypowie bo ja się na tym nie znam.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorodowany, zdjęcia, nawet w bardzo dużej ilości, dostosujesz błyskawicznie programem, którego działanie opisałem w tym wątku:
http://www.odkrywca.pl/jak-zmniejszyc-zdjecie-aby-wstawic-je-do-watku-na-forum-sposob-najprostszy-,684783.html#684783
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie