Skocz do zawartości

Nasze Odkrycia Czechy 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na dobranoc chciałem się pochwalić niedzielnym hełmem, ale tylko filmik mam. Po za tym ziemia rodzi" tyle razy tam grzebałem, kilka odznaczeń wyszło, kurde i jeszcze hełm, przysięgam z ręką na sercu że robiłem dokładnie ten teren, centymetr po centymetrze.

filmik: http://www.youtube.com/watch?v=BJZDeGmgXew&list=UUkBPTNiDN9fMr0yu_-fbthQ&index=1&feature=plcp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Witam, dziś niestety nie dało się dojechać na miejsce gdzie wychodziły graty z komendatury wh, błoto i szalejący deszcz zmusił mnie i ekipę ze śląska do wyjazdu w bardziej przyjemny teren dla naszych passacików :) po godzinie odpadł 1 zawodnik, po dwóch 2 zawodnik, a ja z kolegą do końca wytrzymaliśmy, zmoczony byłem aż do podkoszulki i jak widać na zdjęciu warto było :-D. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam po długiej przerwie i mam nadzieję że będzie duże znalezisko, namierzyłem duży sygnał, wręcz potężny, liczę na pancerkę, w sobotę przystąpimy do odkopywania tego dużego coś.

Nowy teren daje nowe możliwości :) tubylcy zapewniali mnie że to czołg :P... ważne że jest (brzydkie słowo) sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dziś tylko dwa filmiki z tego miejsca, przed tym miejscem wychodzą łuski mauser, wystrzelone i spalone przy wybuchu co świadczy o tym że ktoś oberwał w pancerz?.. ciekawy jestem co tam zalega pod kamyczkami, moczy się i czeka na mnie. filmiki są dwa, zobaczcie ten i szukajcie drugiego.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZgQYf1dCMqw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Druga strona też jest wymalowana w świński znak:) Ciekawe z czego te drzwiczki są, blacha ma grubość 3 milimetrów więc nie sądzę że jakiś pojazd. Tak po za tym Było Nie Minęło będzie miało ciąg dalszy, dziś woda w rzece była mętna i było jej więcej po wczorajszych nawałnicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie