Jump to content
  • 0

pałasz pruski

guciu0512

Question

witam posiadam juz od dłuzszego czasu w/g ustaleń pałasz pruski na rekojesci jest gwiazda z orłem w srodku i napisem suum quique wiem ze to bylo odznaczenie order orła czarnego lecz interesuje mnie czy to jest autenty czy tez jakas podrobka po rozkreceniu rekojeści wewnątrz na poszczegolnych elementach wybita jest cyfra 5 , miejsce znalezienia wskazuje ze to powinien byc atentyk lecz potrzebuje opini fachowców
za udzielona pomoc z góry dziekuje

21 answers to this question

Recommended Posts

witam posiadam juz od dłuzszego czasu w/g ustaleń pałasz pruski na rekojesci jest gwiazda z orłem w srodku i napisem suum quique wiem ze to bylo odznaczenie order orła czarnego lecz interesuje mnie czy to jest autenty czy tez jakas podrobka po rozkreceniu rekojeści wewnątrz na poszczegolnych elementach wybita jest cyfra 5 , miejsce znalezienia wskazuje ze to powinien byc atentyk lecz potrzebuje opini fachowców
za udzielona pomoc z góry dziekuje

Uwaga czysto techniczna, w jakim celu zmniejszasz zdjęcia do wymiaru 160px × 120px, jeśli forum przyjmuje 1024x800 pikseli?
Ciekawy przedmiot ale nic nie widać na tych fotkach. Chyba, że zdjęcia są z sieci... choć sugerujesz coś innego. Pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information