Skocz do zawartości

Explorer se pro


ls29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam możliwość zakupu se pro,za 3tys.Sprzet kupiony w 02.2010r.Czytałem temat i mniej więcej wiem na co zwrócić uwagę:
Stan kabla i cewki czy nie ma przetarć wgnieceń.
Luzy na cewce.
Coś jeszcze może doradzicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż jeszcze kieszonki w akumulatorze i w wykrywaczu te prądowe czy niemają nalotu rdzy.Najlepiej żebyś tym wykrywaczem popracował z godzinę zobaczyłbyś jak działa na kolor czy nie jest rozkalibrowany,chodząc z nim zobaczyłbyś czy ma luzy czy nie,zazwyczaj jest tak że sztyca będzie sztywno siedziała w puszce od elektroniki ale jak sie chodzi z wykrywaczem i jak jest mały luz sztyca wypada co 5 minut,wkurza to niesamowicie,nawet dobrze jest cos wytargować na zestaw naprawczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć jak masz luzy i wypada sztyca to wymień albo wklej bo zgubiłeś taki kawałek blaszki ok.5/25mm, ja to zrobiłem z aluminiowego znaczka z kolumną Zygmunta,wkleiłem na butapren i trzyma.IS29 sprawdż wszystkie funkcje czy reagują na strojenie.poza tym weż go w rękę ustaw w poziomie i poruszaj cewką wahadłowo prawo-lewo ja po 3 latach użytkowania odnoszę wrażenie jakby obudowa zaczęła się rozłazić i miała luz,zaczyna mnie to wkurzać pozd.marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tylko koledze doradzam mój ma dwa lata i powiem szczerze jak nowy,chociaż już zmienia właściciela.Ls29 tak jak kolega doradza najlepiej go włączyć i pochodzić z nim tylko jak nie chodziłeś wcześniej z Minelabeb możesz nie rozszyfrować na początek tych jego dżwięków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie boli ta gwarancja niecałe 2 miesiące .A teraz taka pogoda ,że nawet chcąc go testować (ostro w terenie ,mogę nie dać rady )niby 3tys zl ,cos w nim walnie i za naprawę wybulę dodatkowo 1tyś (albo i lepiej).
Kumpel ma explo.se i odradza zakup.

Dzięki za rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten wykrywacz co chcesz kupić ma cewkę 11 pająka czy tę starszą?Dlaczego ci kumpel odradza bo co?Jak się boisz to po co sie interesować takim wykrywaczem.
Kup se nowy ace 250 na gwarancji za ponad 800 zł,na Minelaba wydasz 1000 na naprawę no naprawdę się nie kalkuluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie nowoczesny lekki wykrywacz bo od minelaba ręka boli"
Ból ręki?
U mnie przeważnie występował dodatkowo ból pleców od schylania. Dlatego innym nie polecam:)
Teraz już częściej ze Spectrą ale SE zostaje i się przydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Minelaba trzeba chłopa nie...bez urazy.Niewiem co wy chcecie od Minelaba,co z tym bólem pleców od schylania?dobre ustawienia i nie schylasz sie na darmo.I na koniec jaki jest ten dobry i nowoczesny wykrywacz przecież wcześniej w innym temacie prosiłem o opinię jakoś nikt normalnego wykrywacza nie zaproponował mi.Minelab może i innym za ciężki jest ale ma normalne ładne wykonanie nie jak inne kawałek plastiku i kable na wierzchu i czujesz się tak jakbyś trzymał krzywy kij a nie wykrywacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co wy chcecie od Minelaba,co z tym bólem pleców od schylania"
Ból ten posiadałem i miał znaczny związek z kopaniem.

.I na koniec jaki jest ten dobry i nowoczesny wykrywacz przecież wcześniej w innym temacie prosiłem o opinię jakoś nikt normalnego wykrywacza nie zaproponował"

Ja też czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie