Jump to content

Zmiana na lepsze.....


nadawca

Recommended Posts

Witam serdecznie szanownych kolegów. Planujemy wraz z kolegą w naszej małej miejscowości na Podlasiu wyjść z inicjatywą do Pana Burmistrza i spróbowac wszystkimi siłami stworzyć w naszej miejscowości Izbę Pamięci naszej gminy ( nie koniecznie z taką nazwą) Przejmując jednocześnie niszczejące, zaniedbane muzeum OSP którego opiekun z całym szacunkiem nie zajmuje się tym jak należy. Czy którys z kolegów próbował swoich sił w tym kierunku i miał by cenne uwagi i spostrzezenia jak to zrobić najlepiej ?????? Dziękuję i pozdrawim.

Ps: Proszę o nie pisanie złośliwych komentarzy
Link to comment
Share on other sites

W zależności od przychylności urzędników niestety jesteście Ty i kolega. Wszystko zależy od tego jak spojrzy na Waszą zacną propozycję Burmistrz. Każdy przypadek jest osobną
historią i przez to niestety trzeba przebrnąć.
Natomiast z góry życzę Wam powodzenia i jak najmniej kłód rzucanych pod nogi.
Link to comment
Share on other sites

Wbew pozorom może to być dość proste. Warunkiem będzie założenie muzeum (waszego prywatnego), nastepnie wzięcie w depozyt muzealiów z muzeum OSP (jeżeli takie muzeum istnieje zgodnie z ustawą o muzeach). Są inne ograniczenia ale można je ominąć.

Piszcie na priv.
Link to comment
Share on other sites

Tekst zamieszczony w listopadowym numerze odkrywcy jest tekstem który możemy otrzymać w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Dużo lepszym i bardziej przejrzystym jest ten, napisany przez Pawła Zaniewskiego, zamieszczony na stronie Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej:

http://www.muzeumkobylka.vooa.pl/index.php?p=1_5_Twoje-muzeum
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information