Jump to content
  • 0

Dziwny pocisk i nabój


cola44

Question

19 answers to this question

Recommended Posts

Właśnie kolega vis potwierdził moje przypuszczenia,w środku jest trująca rtęć także lepiej dla ciebie/rodziny będzie jak głęboko ten syf zabunkrujesz. Rozkręcenie tej 85-tki może zakończyć się zgonem. Reszta to twoja sprawa co z tym zrobisz.
Pzdr.
Link to comment
Share on other sites

Obydwa artefakty są popularne,rtęć jest śmiertelnie niebezpieczna a smugacz jest wkręcony od spodu pocisku.Obydwa artefakty są w tym układzie nielegalne a za ich posíadanie grozi 8 lat pozbawienia wolności.Nie polecam majstrowania przy którymkolwiek bo żaden eksponat níe wart twego zdrowia.
Link to comment
Share on other sites

@nunki,czy rzeczywiście jesteś tak odporny na wiedzę czy tylko udajesz? Nie jest mowa o rdzeniu a o tym czym otoczony jest rdzeń. Czy symbol Hg coś ci mówí?-wątpliwa sprawa.Poczytaj to i owo zanim następnym razem napiszesz coś durnego.
Link to comment
Share on other sites

To ten z nr.1. Za słaba fota żeby coś o smugaczu powiedzieć,nie widać pierścieni wiodących. Nie wiadomo czy strzelony czy rozcalony przez kogoś a nawet gdyby był strzelony to smugacz czasem nie dopala się do końca. Jak dobrze pamiętam do środka dodawano trującą rtęć (mowa o rdzeniu pocisku),także lepiej niech sobie leży dalej w ziemi. Co do naboju to nie jest legalny a bicia oznaczają Remington Arms 42-rok produkcji.

Link to comment
Share on other sites

Pocisk nie był strzelony, nie miał gwintu więc może mieć ten smugacz? Po czym to poznać? Nie warto zabierać do domu? Czym grozi ta rtęć albo jak się jej pozbyć? Jest dużo takich pocisków wykopanych, czy to rzadkość? Ogólnie to nie nadaje się na exponat?
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information