Skocz do zawartości

Który na kolorek


fiesta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam pytanko odnośnie Euro ace i White's coinmaster pro.Interesuje się wyłącznie kolorkiem i byłbym zainteresowany którymś z nich tyle że nie bardzo mogłem znaleść coś kąkretnego na ich temat a może po dłóższym czasie ktoś z użytkowników mógłby się na temat obu wykrywek wypowiedzieć??
Wiem że temat rzeka i trudno dogodzić a temat był jóż nie raz nakręcany ale po pięknym lecie mogą być leprze opinie lub odczucia na w/w urządzenia???
Polećcie który byłby lepszy pod względem nie tyle co głębokości ale funkcjonalności na nasze polskie realia jak i również ekonomiczny w użytkowaniu oraz ewentualnej naprawy czy serwisowania?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz testy (niestety po włosku)
http://www.youtube.com/watch?v=6MHrmlYy4hQ&feature=BFa&list=ULJSaNuwIEYLQ&index=25
http://www.youtube.com/watch?v=s9wbHwCOZRU&feature=BFa&list=ULJSaNuwIEYLQ&index=17
Do tego zestawu jeszcze pasowałaby Delta która oprócz podobnych zasięgów posiada jeszcze ID.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki
Na razie stawiam na Euro Ace ponieważ każdy używa/ł detektory z stajni Garreta i wyhodzi na to ze jest bardziej funkcjonalny jak i ekonomiczny w urzytkowaniu oraz podejrzewam ze nie bedzie problemu z ewentualna naprawa i serwisem gwarancyjnym.
Co do white's i Delty jak czytałem opinie to oraz oglądałem testy w poeietrzu to teoretycznie w porównaniu z Ace wypadaja tak samo-takie moje zdanie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a tak na marginesie to jest jakas konkretna różnica po między EuroAce Coinmaster Pro i Delta??
Bo mnie sie wydaje że tylko tyle ze ace ma cewke DD w zestawie i chyba tylko tyle??Co do delty to z chęciom ale musiałbym zakupić do niej tez DD jak i do Coinmastera aby miec z Euro jakies porównanie (Nie ze zaraz kupie wszystkie trzy bo mnie nie stać)Ale by trza było znaleśc Poszukiwaczy z konkretnym modelem i na tej samej cewie i zrobić prawdziwe testy jak i w powietrzu i w terenie??ale to raczej nie osiagalne??
Ja postawiłem na kanarka i ńie bede się dalej wymyslał bo to tak jak z autem im wiecej'' bajerów'' tym gorzej leprza stara sprawdzona konstrukcja i uważam ze nie ma co kabinować
Pozdrowionka i dóżo fajnych fantów

p.s Moja wypowiedz w tym momencie to taka mała dygresja:)))
Zdrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany Julek nie chce mnie się bawić w ''Poprawną Polszczyznę''Za miast czepiać się szczegółów to wolałbym przeczytać jakąś opinie na temat interesujących mnie wykrywek a tak bezcelowe ''śmieci''muszę czytać!!!
Moje pytanie chyba nie było trudne i ktoś kto ma z w/w sprzętów mógłby się wypowiedzieć :)))


Polonistą podziękujemy :)))
Zdrów



''Piszemy jak chcemy byle z zrozumieniem''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie