Skocz do zawartości

Rajtekzks Lubuskie czyli dawne gorzowskie kłania się :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 203
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Zeszłotygodniowy weekendos nie był stracony :) 2x2 pf Pruskie 1821 i 1870.Jeden poznaniak z 1816 i co ciekawe srebrna korona austro-węgierska z 1893.Guzik urzędowy pruski i wojskowy ładnie sygnowany Frankfurt Oder (czyli moja bliska okolica)Ponadto niezidentyfikowany guziczek i pruski nieśmiertelnik.Choć plomba tez ładna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu fant z ostatniego kontrolnego wypadu w okolice nieistniejącej wsi gdzie został tylko jeden samotny dom :) Na ugorach trawa,pola posiane więc dużo nie wyszło.Tyle co nic .Wracając do auta po wykopkach w odległości 2 m od domu i samochodu, pod krzakiem bzu wyskoczyło na pożegnanie takie coś:)

Klamra jungvolk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

A teraz tak troszkę nietypowo bo fanty z ostatniej giełdy staroci.Drobnica - Czyli to co kocham najbardziej .Szczególnie mnie cieszy Odznaczka Francuska Stalag III C.Ciekawy lokalny fant jak dla mnie:) Kilka sztuk pruskich 24 i 48 talara,boratynka i 6 BRAND PF Z 1767 noo i kolejna szklana pieczęć do kolekcji. Ciekawa porcelanka z Landsberga A.Dietl jakiej jeszcze na oczy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie