Skocz do zawartości

Gerber PI


wiktoro98

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrywacz wypas, mega wyczesany, łapie fanty, fanciki, fanciory na głębokościach nieporównywalnie większych od innych. No i przede wszystkim- Gerber jak najbardziej dla dzieci.

Thomson od razu tak dziecko wygoniłeś do zabawy, trza z podejściem- ja zapytam inaczej- co ma karabin poczytać? Jakąś lekturę na temat fantów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabin u Ciebie w domu mowi sie fanty na przedmioty pochodzące z kradzierzy ?

Wybaczcie offtopa ale gość jest już nieznośny w każdy wątku wtrąca swoje zlote myśli żeby nie powiedzieć popiarwywania

Kolego karabin Dość Twojego Trollowania

Paweł 888 dlaczego gerber jest dla dzieci Twoim zdaniem bo ja sadze że gerber jest dobrym wykrywaczem jeżeli chodzi o wykrywacze typu PI nawet bardzo dobrym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douczyć się co/na co się mówi fant orły ZUBIKED i wiktoro 98. Po drugie wiktoro 98 w swoim debilnym poście zasugerowałeś że jestem złodziejem ,,dobrze je zna,,.Uważaj co piszesz bo nie jesteś anonimowy na tym forum a za takie teksty poniekąd nieprzemyślane można pozwać delikwenta do sądu. Po trzecíe trzynastoletni śpiku szacunek do starszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest ok,zwróciłem jedynie grzecznie uwagę że artefakt jest bardziej właścíwym określeniem niż fant. Wiem że utarło się fant ale to nie są fanty (zobacz w encyklopedii ,,fant,,). Zubiked jak zwykle zrobił ferment a przy okazji potrolował do wątku nic nie wnosząc. Wracając do tematu,uważam że każdy PI wart jest uwagi,najlepiej gdyby zaopiniował Gerbera ktoś kto chodzi z nim minimum pół roku bo po takim czasie można coś o sprzęcie powiedzieć.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uprzejmie poprosiłem byś przestał Trollować w tym i innych watkach. Bo jeżeli nie wiesz to poprostu nieładnie jest mowić ( pisac ) wszytsko co sie wie i na karzdy temat. Tu akurat postawiłeś sie w roli moralisty że to niby grypsery używamy. w innym skolei pijakow i ćpunów łajasz, w następnym stwiasz sie w roli Rejtana brobiąc sie recami i nogyma przed poszukiwaczami niewybuchów et cetera ...
Tylko gdzie tu mijsce dla odkrywcy jak sam napisąłeś w innym wątku kolega chyba zapominał ze nie pisze na forum onetu "

A Gerber ma fajne zasięgi. ten z all... teraz może ma i elektronikę Gerbera ale konstrukcyjnie leży.
Tak wiec chcesz kupić gerbera kup sobie dobrą łopatkę. na drobnice nie licz ( chyba z e przypadkiem ) ale militarka lub jakieś depozyty czy okopy zasypane to już inna inszość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to ma. Pobierz z netu dokumentację techniczną tego wykrywacza,tam znajdziesz wiele odpowiedzi na pytania,wątpliwości. Do pobrania w formacie PDF. Wpisz tylko w gogla ,,wykrywacz metalu Gerber,, i znajdziesz.
Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie