Skocz do zawartości

MLP - zdjęcia i aktualności 2


s_boj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

PZL An-2 5705"
Na stronie muzeum od kilku lat można przeczytać (w zasadzie w takiej formule zawsze aktualną) informację, że samolot będzie odnawiany w drugiej połowie września bieżącego roku. Była nawet zbiórka pieniędzy na ten cel, jest lista darczyńców, tylko renowacji jakoś nie ma. Pieklił się nie będę, bo sam nie wysłałem im przelewu :), ale kibicuję projektowi, każdego dnia zaglądam co dalej i każdego dnia czytam o wrześniu bieżącego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w tzw. chińskim kamuflażu (z tego co pamiątam). Przez kilka lat był chroniny przez praconików PZL Okęcie przed złomowaniem i tylko dzięki temu przeżył i poszedł, po odnowieniu do MLP na emeryturę. Nie wiem, czy nie lepiej mu było w kącie hangaru. Tam nawyżej ptaki na niego narobiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że ruszy w końcu odbudowa 2 przedwojennych hangarów. Muzeum odzyskało już teren, z tego co wiem oczyściło krzaczory dookoła.
Ma ktoś zdjęcia tych dwóch przedwojennych, wysadzonych przez Niemców hangarów? Dużo tam się ewentualnie pomieści?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie