Skocz do zawartości

Nieśmiertelniki dla bezdomnych


Eastlegion

Rekomendowane odpowiedzi

ale zastanów się bezdomny to nietylko człowiek który za wszelka cene chce ze swojej ciezkiej sytuacji wybrnac sa jeszcze tacy co zamiast isc do noclegowni gdzie niewolno pic alkoholu wola pic no swiezym powietrzu gdzies po krzakach a niesmierteknik taki na szeje łatwo zgubic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odróżniam menela od człowieka któremu niewyszlo w rzyciu jesli jakis menel domnie podchodzi i mowi wprost ze zbiera na wino to mu kaze sp...dalac ale jesli podejdzie koles i prosi o cos do jedzenia czy jak to bywalo jakas cieplą kurtke na zime to mu nieodmowie ale powinni wymyslic cos bardziej trwałego niz blaszka na łańcuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat wspomagam jednego Żula", wcześniej też jednemu jak mogłem to pomagałem. Ten obecny, jest sztandarowym przykładem. Baba go puściła, wzięła młodszego, zaczął pić. Miał robotę gdzie trzeba mieć niekaralność, za jazdę rowerem na kaca stracił niekaralność. Wyleciał z roboty, na dodatek widać że jest słaby psychicznie. Próbował się odbić od dna, pracował jak umiał, ale nałóg silniejszy. Z roku na rok z faceta który pracował w garniturze zrobił się dziad. Teraz oprócz nałogu choruje(coś ze stawami)
Przychodzi do mnie do pracy po piątaka, ale śmierdzi i szef na mnie krzywo patrzy że z nim się zadaje, tzn. jeden szefów ten drugi to mu nie raz sam da z 20 dychy.

Wiem po nim, że żulem można szybko zostać.
Tak że Panowie zachęcam do odrobiny pokory w stosunku do nich.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze wyżej. Większości widzę tutaj zgromadzonych, śmierdzący pan z brodą to od razu żul, menel, margines, a w dupę kopnąć i niech się odczepi. Szczerze życzę wszystkim, żeby nikomu się to nie przytrafiło, bo każdy z nas może kiedyś zostać takim menelem", nawet nie wiadomo kiedy.

I tak jak kolega wyżej napisał, trochę więcej pokory, bycie człowiekiem to nic złego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie