Skocz do zawartości

Krążek z brązu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a inne obiekty o takiej krzywiźnie?

za id odpowiada funkcja - tłumacząca kształt i ślady
wymiar - uprawdopodabnia

krzywizny wynikają z funkcji


podaj inne obiekty spełniające parametry...
może będą bardziej pasować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiekty o akiej krzywiźnie" ???? o co chodzi? ja tu nie widzę krzywizny, tylko krążek z zafazowanymi krawędziami.

Kolegi ID nie tłumaczy śladów, jedynie kształty częściowo [ tak ten przedmiot jest okrągły" tak samo jak bywały płytki zaworów]. Ale to za mało.

wymiar wcale nie uprawdopodabnia kolegi teorii.

nie podam innych obiektów" mówiłem to już 2 razy.
i pytam się czy to oznacza, że kolegi teoria jest słuszna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwupłaszyznowa krawędź boczna"

co to jest? może jakiś link z ysunkiem" lub cytatem wiki poproszę, to chyba z dziedziny geometrii...

nieszczęśliwe?

rzeczywiście..
powierzchnie stożkowe - lepiej przemówią?
na wszelki wypadek foto
- jakieś kąty - podobne...
ale to bez znaczenia?

to może pomoże w znalezieniu ...
gdyby kolega poczuł się zmylony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by jednak zważyć krążek i sprawdzić czy waga nie opiewa na jakąś miarę,o problemach hydrauliki które rozważacie nie mam pojącia,ale hipoteza że to odważnik jakoś mnie prześladuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to skojarzenie naturalne...

jednak - zakładając celowe działanie człowieka"
w takiej interpretacji - krawędzie nie znajdują analogii

a same odważniki - podlegały normalizacji - w formie zabezpieczającej przed fałszowaniem


-----------------------
a sam obiekt ma jeszcze inną rozsądną ID...
co najmniej jedną - uzasadnioną w radycji" - i to bliższej tematyce Forum...
lecz nie tłumaczącą jednoznacznie krzyżyków"

trzeba coś znaleźć" co by tłumaczyło kształt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopijnik. po co wklejasz dwie różne części razem. rozumiem, że chciałeś przez to pokazać jak bardzo się różnią? Albo bądź konsekwentny i bierz pod uwagę cały kształt tego elementu i uznaj że to nie to samo, albo uświadom sobie, że dobierasz sobie te cechy, które akurat pasują do Twej teorii a pozostałe odrzucasz.


co do uzasadniania swojej teorii brakiem lepszych" kontrpropozycji - to teraz już rozumiem, że Ziemia była płaska dopóki nikt nie znalazł dowodu, że jest okrągła"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"dwupłaszyznowa krawędź boczna
co to jest? może jakiś link z "rysunkiem lub cytatem wiki poproszę, to chyba z dziedziny geometrii...
nieszczęśliwe?
rzeczywiście..
powierzchnie stożkowe - lepiej przemówią?"

kopijnik ja nie jestem idiotą i wiem o czym mówisz ale coś takiego jak dwupłaszyznowa krawędź boczna" nie istnieje jako termin w geometrii. Albo krawędź albo płaszczyzna. Do tego powiem Ci w tajemnicy, że stożek to nie płaszczyzna a powierzchnia. I to w wyniku ewentualnego przecięciecia się dwóch powierzchni stożkowych może powstać krawędź.

lepiej przemawia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą coraz bardziej zastanawia mnie skąd to niezmordowane przekonanie u kolegi Kopijnika, że ten dwupłaszczyznowy krawędźnik boczny z tego mega dokładnego rysunku ma tą samą średnicę co omawiany krążek, oraz, że każdy zawór na świecie, zwłaszcza ten w kotłach parowych miał grzybki w rozmiarze 1 cala.

Bo tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie