Skocz do zawartości

Kraków i okolice ktoś tam kopie?


brudnyharry

Rekomendowane odpowiedzi

Węzeł oporu na rok 45' melduje się! Jestem z Proszowic Kopę i wykopuję schrony bo mniejsze rzeczy mi się przejadły :)

A tak na poważnie o tym co u nas robimy :

http://www.gniazdo.net.pl/0proj0bunkry/

W czerwcu pewnie robimy jakieś otwarcie schronu i rekonstrukcję więc jak coś to zapraszam pośmigamy też.

Pozdrawiam. Wojtek Pasek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.WWO292,być może na wiosnę zgadamy się z chłopakami tu obecnymi na jakiś wypad w teren ,więc jakbyś chciał pośmigać znami to zapraszam.A w okolicy Miechowa jest co szukać zwłaszcza jeśli chodzi o militarkę.To zależy też od twoich preferencji.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja próbowalem przedwczoraj ale jeszcze jednak jest za wczesnie kupiłem solarke to mój pierwszy lepszy wykrywacz i chcialem troszke wprawy na sprzecie załapac no ale niestety sie jescze nie da chetnie kiedyś sie zgadam na poszukiwania znam pare fajnych miejsc w okolicach książą wielkiego jeszcze na bank nie ruszanych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno z miejsc to wieś giebułtów znalazłem miejsce gdzie kiedyś stal dom w którym ukrywali 15 żydów niestety potem ktoś ich sprzedał zostali rozstrzelani wraz z żona i córką gospodarza domu jednak pozostal tunel który prawdopodobnie wychodził z domu a konczył sie w lesie drugie to wioska trzonów któregos dnia podczas obławy na partyzntów najpierw był prowadzony godzinny nalot na las potem ostrzał artyleryjski i wkoncu wesszla piechota jednak nikogo nie złapano i za kare spacyfikowano dwie wsie jest też stary odcinek trasy e 7 gdzie podobno wg opowiadań ludzi czesto na zakręcie rozbijały sie tabory wojskowe no a Tunel mówi sam za siebie jest tez kilka starych nieczynnych mlynów kilka palaców no i zamek w książu wielkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Jest takie jedno fajne miejsce...ale polecam tam raczej wycieczkę typowo-krajoznawczą z oczywistych powodów ;)
http://wikimapia.org/12447323/pl/Poszyna
Ogólnie trzeba się sporo nachodzić a w sezonie dużo ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
witam znajomy mi muwił o lesie w okolicy miejscowosci kije przy drodze pinczuw kielce muwił ze w okolicznym lesie sporo sie działo niestety nie wie dokładnie wkturym morze wie ktos cos na ten temat jak by co to muj e mejl micjar86@wp.pl był bym wdzienczny za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .
Puszcza niepołomicka odpada , same niewypały odłamki skorup po detonacjach i wybuchach , i same przedmioty po destrukcjach.
Poszło tam na marne ze 2 tygodnie niestety....
Ale za to polecam Las w Cichawie oddalony od puszczy około 10 km.
Warto poszukać , bo można znaleźć dużo fantów z I i II wojny.
W razie pytań proszę pisać na priv.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widzę że temat ucichł, ale może znajdzie się ktoś zainteresowany wspólnymi wykopkami..

najchętniej doświadczony poszukiwacz który nie jeden sezon ma już za sobą i wie co go interesuje..

Proszę pisać na maila: wesolykrak@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 years later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie