Skocz do zawartości

Wola Gułowska 2010


rjp71

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

kawalerzystów wpisujących się w malowniczy Las Gułowski konno widziałem przed i po rekonstrukcji, ale ciarki przeszły gdy w czasie kapitulacji piechoty zza lasu usłyszałem wystrzały i potężne hurrra przebijającego się 3PSK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicereb - nie bądź upierdliwy. Zachowujesz się jak 5-letnie dziecko. Wątek jest o Woli Gułowskiej - dokładnie o rekonstrukcji. Chcesz napisać ze było kijowo-napisz; chcesz napisać że bardzo ci się podobało-napisz. Mozesz też wstawić zdjecia bo te są mile (zwłaszcza przeze mnie) widziane.
A jak chcesz sie dowiedzieć coś o zdarzeniach w innym miejscu i w innym czasie - pytaj autora innego tekstu, mieszkańców/grupy z innej miejscowości. Względnie-załóż nowy wątek(sugeruję nazwę-pijany ułanoid w Kocku 2010).
Tak więc liczę na zdjecia (którymi pewnie chcesz sie podzielić) i pozdrawiam,
makul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno toczył się wątek o pijanych rekonstruktorach czyli o alkoholu w naszym środowisku i tam zająłem bardzo jednoznaczne stanowisko, natomiast nie należy mieszac tematów, jak słusznie napisał mój przedmówca ten dotyczy Woli Gutowskiej i jeśli masz coś do napisania w tej kwestii voila !
Nic nie stoi na przeszkodzie odkurzyc wątek lub załozyc nowy i pięknie proszę bez fochów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie