Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

azwierzu

URSUS historia fabryki

Recommended Posts

Drodzy koledzy i koleżanki pracuje właśnie nad stroną która będzie poświęcona produkcji silników w Polsce dlatego ciągle szukam materiałów i próbuje również w śród was forumowiczów być może ktoś jest w posiadaniu starych reklam zdjęć bądź artykułów prasowych opisujących powstawanie silników w przedwojennej Polsce a zwłaszcza Fabryki Silników i Armatur URSUS

http://www.weu1918-1939.pl/tabory/ciezarowki/ursus_a/dowodztwo_taborow_ciezarowki_ursus_a.html

dziękuje właśnie o takie informacje mi chodzi a może jeszcze któryś z kolegów ma jakieś dotyczące produkcji silników

Polecam wpisać hasło ursus na Allegro w kategorii Książki, co jakis czas ukazują się ciekawe pozycje. Niestety ale bazując głównie na wiedzy z internetu nic nowego nie wniesiesz, polecam lekturę materialną".

ja właśnie poszukuje informacji których niema w internecie a są właśnie w starych czasopismach książkach lub katalogach kolega bjar właśnie podesłał takie materiały których jeszcze nie mam dziękuję mu ich zamieszczenie

Czy to prawda że od marca '41 do czerwca '42, w Ursusie wyprodukowano 389 czołgów Pz.II Ausf.F dla m.in. Dywizji Wiking"?

• Create New...

Important Information