Jump to content

który wybrać sprzęcik????


waceminator

Recommended Posts

Witam wszystkich poszukiwaczy:)Nie ukrywam że na temat eksploracjii pojecia umnie zero ale teorie opanuje:))Co do praktyki to który z tych sprzęcików wybrać na początek swojej przygody-hobby??
1-Ace 250
2-Teknetics delta 4000
3-Armand Prospektor , antikus,penetrator
Wszystkie do 1000zł-na poczatek starczy!!
Interesuje mnie drobnica i kolorki,penetracja zgób na plazy itd.Przewertowałem cały internet i fora na jakie tylko trafiłem nawet na odkrywcy ale zero konkretów na temat tyh wymienionych przezemnie wykrywek!!Proszę o rade starszych i doswiadczonych kopaczy exploratorów o opinie oraz pomoc w wyboże sprzętu!!
Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich:)))
Link to comment
Share on other sites

Witam! Jeśli Kolega napisał,że cyt.przewertował cały internet" i nie znalazł żadnych konkretów na temat ww.sprzętów,to albo Kolega żle szukał,albo po prostu lekko mija się Kolega z prawdą ...:)) ?! Temat ogólnie wg.mnie dość prowokacyjny...Wracając do zadanego pytania...Wg.mnie na drobnicę,kolorek,plażę zdecydowanie ciekawsza będzie X-terra 50 (oczywiście używana).Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

Witam.
Teknetics delta 4000 jest lekki i moim zdaniem nieco za delikatny, zasięgiem na pewno bije ACE. Niestety dyskryminacja nie należy do najlepszych.
ACE natomiast jest solidny i oporny" co czyni go prawdziwym kombajnem. Mógłby mieć nieco większy zasięg. O Armandzie się nie wypowiem, bo go w ręku nie miałem.
Pozdro.
Link to comment
Share on other sites

Osobiście pracuję z Armandem PROSPECTOR. Muszę powiedzieć że miło zaskakuje - raczej nie polecałbym wykrywaczy z elektroniką...Osobiście w naszej grupie jest sporo Armandów ale znalazł sie i RUTUS PROxima :P Wystarczy sięgnąć wzrokiem kilka cm od górnej części monitora - tam jest jego opis :DD
Armand ma trochę słabą dyskr. ale zasięg czy wypunktowanie znaleziska 10/10. Jakość wykonania 11/10 szczególnie pożadny gruby kabel i lakier piecowy - ale to już kosmetyka.
Jak dla mnie tylko Armand choć cena z deka...:)
Link to comment
Share on other sites

Witam,

Założycielu tego tematu. Sądząc z twojego nicku i podejścia do sprawy to albo masz 12 lat i nie umiesz korzystać z internetu albo jesteś kolegą jednego z forumowiczów (producenta) lub co gorzej jesteś nim i ten temat to jedna wielka prowokacja. W przypadku zaistnienia pierwszej z przedstawionych sytuacji polecam wyszukiwarkę na tym forum, tam wszystkiego się dowiesz. Jeśli to Ci nie pomoże to zapraszam do działu sprzęt poszukiwawczy" i przejrzenie jego całej zawartości (chociaż wystarczy pewnie pierwszy temat). W przypadku zaistnienia drugiej sytuacji cytuję: Kolego kogo Ty chcesz nabrać lub naciągnąć?"

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Pierwsze dwa i Anticus to monetkowce. Prospector i Penetrator to sprzęty uniwersalne - mają zastosowanie również do poszukiwania militarki. Oprócz poziomu kasy dobrze jest zdecydować wstępnie co się będzie poszukiwało.
Prospector jest przetestowany w Odkrywcy nr 7/2010.
Na forach warto też podać oprócz ceny, czy sprzęt ma być nowy czy używany, bo Ciebie zaleją ofertami używańców" właśnie sprzedawanych na A..., nie mówiąc o dołóż jeszcze..." też sprzedawanych na A... :)
I nie martw się , Ci co Ciebie pouczają, na pewno mają 12 lat ;)
Link to comment
Share on other sites

Armand, wslasnie przeprowadzalem test na samochod tzn uzylem f75 i dwa auta,tzn nisanna patrola i nisaanna teranno.niestety na terrano f75 reagowal slabiej.Mam pytanie czy terrrano jest duzo gorsze od patrola?
pozdrawiam egon
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information